Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várja el a társadalom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el a társadalom a fiúktól, hogy viselkedjenek férfiasan? Egyáltalán hogy kell úgy viselkedni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, arrta mondják, hogy férfias, aki gyúrós, keménykedős, beszól másoknak, és keresi a bajt. Ha rá mer nézni a csajára valaki, akkor jön a "mi a f* bámulod a csajom?!"

De mindenki ezzel jön, hogy "jajj, legyél már férfi! Viselkedj már férfiként!"

Miért várja el ezt a társadalom?

Hogy szemétkedjen az ember másokkal?



2013. aug. 26. 09:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Eszem ágában sincs "lecsavarni a hangerőt".

Soha a büdös életben nem mondtam az olyan tahókra, hogy férfiasak, szóval akkor és úgy csavarom a hangerőt ennél a kérdésnél, ahogy csak kedvem tartja. És ez igaz mindenkire, aki ugyanígy van (feltételezem, hogy a többiek is így vannak, akik értelmes, normális választ írtak ehhez a kérdéshez).


A kérdésre: Azért, mert vannak bizonyos nemi szerepek. Én is nőként viselkedem. A férfinak meg az a dolga, hogy férfi legyen, ne punci.

Jah, és SEMMI köze a férfiasságnak az általad leírt taplósághoz.

2013. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

# 10: azért, mert neked pár naiv kislány mondott valamit, azt elfogadod abszolút igazságnak, és senkinek nem lehet más véleménye?!

SOHA (még tinikoromban sem!) jöttek be a taplók. Szerencsére már abban a korban járok, amikor a férfiak tudják TISZTELNI a nőket, és ezt kimutatni. (Ez persze nem jelenti azt, hogy ne akarnának megdugni, de legalább NŐ-nek tudom érezni magam mellettük. :) )

2013. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
57%

A való életben is láttam már nem egy ilyet! Az illető beszól másoknak, sározza őket nyilvánosan (most férfiakról beszélek) és ez még tetszik is a nőknek!

FELNŐTT NŐKNEK!!

Minden nőjét megcsalta és abszolút nem is szégyellte. Ha valakinek nem tetszett, annak beleröhögött az arcába.

Tudja, hogy mikor kell engedni és mikor kell köcsögnek lenni. És döbbenetes, hogy sokszor még felnőtt nők is mennyire bedőlnek ennek!

2013. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!