Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strat adale kérdése:

Ti mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés
Barátnőm most lesz 17 én vagyok 20. Együtt aludni nem tudunk, alig tudunk együtt lenni mert nem engedik a szülei, Iskolába jár még, és a kapcsolatunk elején meg egyeztünk hogy nem találkozunk exekkel, ő az első hónapba már bele hazudott a képembe és találkozott előző exével, 3x hazudott bele a képembe, még abban a hónapban halottam vissza ismerösőktől, hogy le szopoxx egy embert a wc.ben, és hát azzal jár egy osztájban, +még egy exe is abba az osztájba jár, semmi probléma nem lenne, ha nem mástól halottam volna ezt vissza hogy ilyent csinált, mert nagyon meg alázó, megbánta persze elhiszem, de idegesít, főleg hogy egy osztályba járnak,8 hónapja vagyunk együtt, de nagyon sok a vita is, múlt héten szakitottam vele, és elmondtam hogy nekem nem megy, nem bírom vele, nem vagyok voldog, de mindig könyörög sír, és nem tudom elviselni mikor ilyen, így megint egy proba, de már vagy a 100. Most hogy kezdödik a suli, elmondtam neki rossz kedvem van exei végett, de ő csak felhozza ami történt, és megint idegesit hogy mástól halottam vissza hogy mit is csinált egy wc-ben.. persze mindenkinek van multja, de azt tartsa meg, és ne mástól keljen vissza hallani... Mit csináljak? :/
2013. aug. 28. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én tuti feljelenteném, de ha lehetne meg is veretném.
2013. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Há' én biz' feladnám ezt a párásztos stílust, he'!
2013. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

1-es vagyok bocsi nem ide szántam!

De neked is válaszolok!

TE EGY IDIÓTA marha vagy! Te mindent elnézel neki? normális vagy öreg?

Egy lelki szemetesláda vagy neki kábé.

Na nála jobbat érdemelsz.

És ne sírjon a hülye rib...anc.

2013. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
most őszintén, neked tényleg szükséged van erre? mert sztem nem
2013. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát nincs, csak szeretem, met elhiszem hog szer, mer hazudott már miattam, de én pl nem járok bulizni 8 hónapja, nem találkozok senkivel sz szerint kutyának érzem magam aki megvan láncolva, ezzel nincs is baj, vele szeretnék lenni, na meg ő se megy sehova, de kitudja ha engednék este, lehet el menne, nem tudom. a lényeg hogy törte magát hogy találkozzunk, mert tényleg hazudott ez végett, logott egy párszor suliból tavaly, de ez nagyon bennem maradt hogy ilyent halottam vissza, na meg persze kaptam apukájától is üzenetet, hogy kinyirlak, költözzek meszirre stb, szóval elégé boldogtalan ez a kapcsolat, de viszont szeretem, hogy tudnák jobb kapcsolatot csinálni, vagy mi a fity fenét csináljak? Minden nő erre vágyik álitólag, de ki használják :/
2013. aug. 28. 20:12
 6/16 anonim ***** válasza:
Várj, tényleg megtörténtek azok a dolgok, amiket mondanak róla, vagy csak mondják? Mert az nagyon nem mindegy!!
2013. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen meg örténtek, és ma mondta hogy egy benzinkúton történt.
2013. aug. 28. 20:15
 8/16 A kérdező kommentje:
És már azt nem tudom elfeledni hogy már az elején bele hazudott a kpembe 3x is, elég dúrvűn, hogy exével találkozzon, úgy érzem hogy ez a kapcsolat már le van pecsételve, probáltam már mindent, tényleg nagyon sokszor szakitottunk már, de mindig csak megprobáltuk újra, de nem megy, és kb ebben a hónapban kezdett el küzdeni ami késő, csönget folyamatosan, írogat minden hol, mit csináljak vele? :/
2013. aug. 28. 20:21
 9/16 anonim ***** válasza:
rólam is pletykáltak már sok mindent, de egy se volt igaz...
2013. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De ez igaz, ő is be valotta... anyi volt kamu hogy suliban történt, de mint kiderült nem, mert benzinkúton.
2013. aug. 28. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!