Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy egyáltalán nem érzem magam szexinek?

Figyelt kérdés

De ez csak akkor van, amikor máshol vagyok. Itthon ha belenézek a tükörbe szexinek látom magam, úgy érzem bárkit képes lennék elcsábítani, de ha kilépek az utcára elszáll az egész. Egyébként egyáltalán nem vagyok csúnya, sok fiúnak tetszem, de van, hogy minden lányt szebbnek látok magamnál. Még nem szexeltem soha. Lehet, ha lefeküdnék egy fiúval, ez is megváltozna, és szexibbnek érezném magam?

18l


2013. aug. 31. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Privi áradat 3...... 2......1
2013. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem válaszolok privátra, bocs. :)
2013. aug. 31. 16:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Meg tudnám mondani de sosem láttalak bocsi
2013. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
FEjleszteni kéne kicsit az önbizalmadat.
2013. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a végéből kiindulva: szerinted az tud szexy kívánatos lenni igazán, aki már szexelt. az osztálytársaid, ismerőseid már igen, tehát úgy érzed, ha a magad érettsége, gondolkozásmódja ellenére a csordához csatlakoznál, megoldódna a "problémád".

egyrészt lehet, igazad van. de gondolj bele: onnantól kezdve az lesz a problémád, h szerelem nélkül, egy mások szerinti elvárásnak akarva megfelelni, lefeküdtél valakivel. és ha az első alkalom után mégse oldódik meg, akkor még jön néhány egészen addig, míg felteszed itt a kérdést: szerintetek r.ban.c vagyok?

míg, ha vársz egy olyan srácra, akit nem csak felszedsz élő dildónak, aki nem felszínes, akivel a beszélgetéseitek alapján azonos az érdeklődési körötök, akibe szerelmes leszel, és úgy lesztek egymáséi, akkor egy élmény lesz a számodra, nem csak egy letudandó 5 perc...

2013. aug. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is szexibbnek érzem magam, amióta szexelek....
2013. aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó kérdés :) én pasiként vagyok ugyan így :D mármint jónak tartom magam külsőleg átlagosnál jobb vagyok viszont nem egy adonisz :D belsőleg is , humorom is van női ismerőseim is állandóan nyúznak h miért nem találok valakit a haverjaimmal együtt :D a tükörbe mindig tele vagyok önbizalommal h jól nézek ki sok nőnek bejöhetek....de ha elmegyek bulizni valamiért gátlásos leszek nincs meg az az önbizalom :D nem értem miért :) bár ettől eltekintve össze szoktam szedni magam és merek.ismerkedni :) de a távolságtartás bennem szokott maradni.....szóval átérzem a helyzeted, bár nekem a munkám is eléggé megnehezíti a pár találást sajnos de neked sok szerencsét azért és legyél.nyitotabb gondolkodj úgy h a többi ember is olyan mint te ők is félnek , mindenkinek van valami félelme, elégedetlensége, önbizalomhiánya....szóval mindenki járt már a cipődben, de eztmeg kell tanulni kezelni elfogadni és találnod valakit aki feledteti veled :)
2013. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Röviden: önbizalomhiány!
2013. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert másokhoz hasonlítod magad,holott lehet,hogy nincs is veled semmi baj.
2013. aug. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. szept. 1. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!