Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál, ha megtaláltad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál, ha megtaláltad volna álmaid pasiját, aki szintén kedvel téged, de foglalt?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot egy-két hónappal ezelőtt, és elég jól összehaverkodtam vele ahhoz képest, milyen kevés ideje ismerem. Már eleinte is bejött, és ez egyre jobban erősödött, ahogy jobban kiismertem. Csak sajna van neki egy több hónapos, jólműködő kapcsolata már, és ez nekem baromira rossz érzés, hogy minden klappolna kivéve ezt... Nem volt olyan nap, hogy ne irjunk egymásra, és elég sokszor is találkoztam vele, jókat hülyültünk meg beszélgettünk. Teljesen olyan volt, mintha már jópár éve ismernénk egymást csak már egy ideje nem beszéltünk volna. Az ő szemszögéből nézve ez talán nem olyan meglepő, mert sok lányhaverja van, de velem még sose történt ilyen, hogy ennyire összebarátkoztam volna valakivel, pláne nem egy pasival. Próbálom visszafolytani az érzéseimet, de nem megy...

A nyáron a barátnője külföldön volt, és csak pár napja jött vissza. Már kb. egy hete nem nagyon beszéltünk, esetleg pár mondatot facebook-on. Nem értem mi van, azelőtt simán rám irt, haverkodtunk, és azt sem tudom, hogy ennek most van-e köze ahhoz, hogy hazajött a csaja. Nem tudom mit csináljak, valahogy nagyon nem tudom elfelejteni "olyan" értelemben, és csak barátként gondolni rá...


2013. szept. 5. 00:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kivárnék.
2013. szept. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám a dolgot.Képzeld magad a barátnője helyébe.És igaz,ha veled így összejönne,akkor nálad is megcsinálhatná ugyanezt.Szerinted miért nem keres,mikor hazajött a barátnője?Mert még nem volt otthon,addig a srác unatkozott,magányos volt.
2013. szept. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
az álmaim pasiját úgy értettem, hogy baromira jó pasi, nem is gondoltam volna, hogy egyszer megismerek egy ilyet, minden bejön benne, csak ez nem, hogy van barátnője... de ezt szerintem le is irtam már a kérdésleirásban is :) Amúgy egy kicsit drámaian fogalmaztam meg a kérdésben azt, hogy "álmaim pasija". Tudom, hogy ilyen nem létezik, csak kis figyelemfelkeltés volt, hogy többen elolvassák és válaszoljanak :)
2013. szept. 5. 11:36
 14/16 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonló az én szitum is... vagyis annyiban, hogy ő tényleg lehetne álmaim pasija. Én is megismertem egy srácot április végén. Eleinte e-maileztünk, naponta, nagyon egy hullámhosszon voltunk. Ami azért is történt, mert van egy dolog, amit nagyon szeretünk mindeketten, ebben nagyon egy váleményen voltunk és emiatt is indult el a levelezés…. Én férjnél vagyok egyébként, van egy kisfiunk is. Neki is van egy kisfia, és élettársa. Ezek így kiderültek ugye az e-mailezés alatt, de egyre jobban kezdtük megkedvelni egymást. Aztán Facebook-on bejelölt. Találkoztunk is... kétszer. Nem történt semmi, de nagyon jókat beszélgettünk , és nagyon nagyon megkedveltem őt, persze tudom, hogy nem lehet ebből több, meg lelkiismeret furdalásom is volt emiatt. Sajnos már nagyon ritkán levelezünk, igazából nála voltak gondok munkával kapcsolatban stb. De nincs nap, hogy ne gondolnék rá.....hiányzik. De már abba is belegondoltam, mi lett volna, ha mi előbb találkozunk… :( De tudom, hogy ebből nem lesz semmi.

Szóval én megértelek, nehéz nekem is barátként gondolnom rá. Ezt jó volt így kiírni magamból, még soha senkinek nem beszéltem erről…

2013. szept. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
lényegében tényleg hasonló a két helyzet. szorítok, hogy minél hamarabb túl legyél te is rajta :) neked talán valamivel könnyebb, mert ott van neked a férjed és a kisfiad. koncentrálj rájuk :)
2013. szept. 5. 22:37
 16/16 anonim ***** válasza:
Köszi, így teszek. :) Én is szorítok neked!
2013. szept. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!