Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiók! Ti, hogy viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiók! Ti, hogy viszonyultok az ilyen lányokhoz?

Figyelt kérdés
Olyan lányra gondolok aki: csendes, visszahúzódó, halk szavú, egy igazi lúzer, bénácska, ,de van jövőképe. Nincs sok barátja,de akik vannak neki azok igaziak. a fiúk előtt pedig félénk, és nem az a társasági figura inkább az az aranyos ,csöndes kategória. Ti ,hogy viszonyultok az ilyen lányokhoz ? Nem tartjátok unalmasnak? És ,hogy közeledtek hozzá? Illetve mi a vonzó benne?

2013. szept. 8. 11:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Én is ilyen lány vagyok és szépnek tartom magam.

:)

2013. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
de én luzer vagyok a javából...
2013. szept. 8. 11:43
 13/22 anonim ***** válasza:

honnan tudud h az vagy?


Mer vmelyikőtök elèrhetősèget adni.

majd èn megmondom h luzer e.

2013. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Rólad van szó, vagy egy barátnődről? Csak mert nem mindegy. Amúgy egy csomó ilyen nőt ismerek, és igen is mind nagyon vonzó kívánatos akár párkapcsolatra is. Ha bővebb véleményem kell akkor írok priviben.
2013. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem. Azt nézve, hogy én is elég vad vagyok, így szerintem unatkoznék mellette. Valahogy az ilyen lányokkal nem is tudom, hogy kell kommunikálni, hogy ne tűnjek hozzá képest túl bolondnak, érted. Jövőképem viszont nekem is van.
2013. szept. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

pont nekem való :D mondjuk én nem vagyok félénk, max nem a legszociálisabb :D

az a baj az ilyen lányokkal hogy mivel nem mindig tudom fosni a szót ezért az eleje az ismerkedésnek gyakran halálra van ítélve :/ Bár nem is tudom... túl sok ilyet még nem láttam ...

F20

2013. szept. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nincs velük baj.

Gondolom,ha már közvetlenebb a viszony,akkor ő is felszabadultabb lesz.

2013. szept. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem unalmas, de anélkül, hogy ismernélek nehéz nyilatkozni arról, hogy mi a vonzó benned: mindenki különböző, mindenkit más és más dolog fog meg.
2013. szept. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, mindenki lúzernak tart... Nem vagyok kifejezetten ronda, az alakom is jó, csak a személyiségem ront el mindent. Bulikon kívül nem nagyon volt "jelentkező". Neten próbáltam ismerkedni, ebből kétszer lett találkozó is. Az egyik elég szörnyű volt, még lejjebb vitte az önbizalmam. Másodszor baráti alapú találkozó volt, kb ugyanúgy indult de végül mégsem lett olyan rettenetes. :) Viszont még mindig egyedül vagyok. Azt magyarázom be magamnak, hogy jó ez így...

17L

2013. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
nekem kifejezetten tetszenek az ilyen lanyok.:) sot inkabb csak az ilyenek jonnek be. ha erti a viccet es azert lehet vele tarsalogni meg hulyeskedni is akkor nincs gond.:D
2013. szept. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!