Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiók! Ti, hogy viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiók! Ti, hogy viszonyultok az ilyen lányokhoz?

Figyelt kérdés
Olyan lányra gondolok aki: csendes, visszahúzódó, halk szavú, egy igazi lúzer, bénácska, ,de van jövőképe. Nincs sok barátja,de akik vannak neki azok igaziak. a fiúk előtt pedig félénk, és nem az a társasági figura inkább az az aranyos ,csöndes kategória. Ti ,hogy viszonyultok az ilyen lányokhoz ? Nem tartjátok unalmasnak? És ,hogy közeledtek hozzá? Illetve mi a vonzó benne?

2013. szept. 8. 11:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Megközelítésük nem feltétlen bonyolultabb mert némelyik ilyen típusú lány örül ha egyáltalán valaki meg akarja közlíteni de van aki taktikát igényel,ezt is ki kell szimatolni,de egyébként nekem spec szimpik az lyen lányok,23/f
2013. szept. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ja és az a vonzó hogy mellette azt érezhetem hogy "én viszem bele az életbe" és ez önbizalommal tölt fel
2013. szept. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!