Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyobb fesztiválokon kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb fesztiválokon kinek milyen kalandja lett?

Figyelt kérdés

2013. szept. 13. 18:14
1 2 3
 21/27 Hero L ***** válasza:
87%
Egyéjszakás.
2014. jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Én Soundon voltam 2013-ban. Igazából csajozás nem volt semmi, mert nem vagyok valami rámenős fajta és amúgy is a barátaimmal voltam. Az meg a másik, hogy a korosztályomból (16) nem igazán láttam embereket. Ettől független nagyon tetszett! Tőlem nem loptak el semmit és kötekedni se kötekedett senki.
2014. jan. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
52%
Volton harmasban csinaltam a legjobb baratnommel es egy akkor megismert sraccal.:D
2014. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
44%
# 23 és te fiú vagy, vagy lány?
2014. febr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
58%

1. Balaton Soundon úgy be voltam tépve, hogy hirtelen azt se tudtam, hol vagyok, milyen évszak van, kikkel vagyok itt. Aztán eszembe jutott, hogy a barátommal meg az ő haverjaival vagyok, de hirtelen elveszítettük egymást a kavarodásban. Aztán rájöttem, hogy nincs pénz a telómon és egy idegen faszi telefonját kértem el telefonálni.

2. Ugyanezen a fesztiválon eladtunk egy súlyosan kész holland csávónak 70 ezer Ft-ért egy napijegyet, mert nagyon be szeretett volna menni és már akkorra elfogytak a napijegyek (abban az évben tiltották be törvényileg a jegyüzérkedést a Sound területén).

3. Szigeten kiégette a kedvenc felsőmet efgy random csávó. Elkezdtem vele visítva süvölteni, hogy nézze meg mit csinált, erre fogta magát és inbkább elszaladt.

4. Létezett úgy 10-12 éve egy Sportsziget nevű rendezvény is, ez is fesztiválféle volt. Volt egy ilyen nyakba akaszthatós villogóm és amikor a toi-toi vécénél álltunk sorba, egy fickó kölcsönkérte azzal tőle, hogy hadd világítsnon már be az egyik budiba, mert meg aarja nézni, nem felejtette-e ott a bukósisakját. Aztán véletlenül beleejtette a villogót a budiba és az meg ott villódzott kéken a szarban. Akkor is elkezdtem neki hisztizni, de jóarc volt, mert vett nekem egy másikat egy árustól.

5. Tavaly szintén Szigeten elém toppant egy mattrészeg faszi, hogy vigyázzak kicsit a kutyájára, amíg ő elmegy pisilni. Kis francia bulldog volt, én fogtam, de a faszi csak nem jött. Aztán jöttek valami külföldiek, hogy de cuki kutyám van és végül beadtuk a kutyát a talált tárgyakhoz. Bevették.

Ennyi jutott most eszembe:)

2014. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
62%
Szexeltem pár külföldi csávóval meg sok smár és petting.
2014. máj. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
78%
Osszejottem egy lannyal egy koncerten aki oralissan kielegitett (leszopott de nagyon majd behorpadt a homlokom!) mert azzal hogy megvan a menszesze nem akart velem dugni aztan masnap kiderult egy tapparolasnal hogy te jo eg smaroltunk es benyultam neki es ereztem hogy atya eg ez egy pasi... juj de undolrodtam magamtol az meg rohogott rajtam ...aztan orrba is vagtam hogy te mocskos csira erre jott a security gyerek hogy ki visznek engem mert renitenskedtem.. majdnem kivittek mire elmondtam neki mi is a balhe hogy a faszi csajnak oltozve szopogatja a ferfiakat erre a securitys oldalra nezett majd balra hogy senki nem latja es egy hatalmassat nyomott a kocsog arcaba es utanna ot vitte ki a koncertrol..Na ez volt egy parnapos koncert elemnyem aztan meg undorodtam magamtol es bujkaltam mert egy ket haverom latott a csajnak hitt hapsival..en meg lapultam es senkinek nem mondtam hogy egy ferfival sexeletm ha oralissan is de csak gusztustalan voltam magammal szemben ..ennyi csapo..ha meglatom es megismerem valahol akkor jaj lessz annak a csiranak....lefogom verni de nagyon igy jozanon maskent latom a dolgot !
2014. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!