Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyobb fesztiválokon kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb fesztiválokon kinek milyen kalandja lett?

Figyelt kérdés

2013. szept. 13. 18:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Lefostam a kabátomat kivülről... igaz sokat ittam, de hogy hogy jött össze nem tudom, de még a beleléptem egy kutyaszarba sztori sem volt hiteles, mert a felsőm fehér volt...
2013. okt. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Fujj...
2013. okt. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
46%
El ne higgyétek már az ilyeneket...
2013. okt. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
szigetfesztiválon tánc közben rámásztam egy csajra, és mikor megfordult láttam h a kémia tanárom az...
2013. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Frigg mit jelent az, hogy meghajított? :D
2013. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
90%

Nekem rengeteg élményem volt fesztiválokon.

A Korpiklaani zenekarral már én is ittam együtt. :D


Fesztiválon találtam rá barátnőmre, akivel már két éve együtt élünk. :)

2013. okt. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Frigg ***** válasza:
100%
Hát, az a sztori röviden, hogy egyik barátunk eszméletlenségig itta magát, de szó szerint. Beájult, és úgy kezdett hányni. Az elsősegélyesek bevonszolták a színpad mellé, a kerítés mögé. Aztán amikor nyilvánvalóvá vált, hogy ambulancia kell, mondták, hogy menjen valaki vele a mentővel, akár ketten is. Na, én meg is indultam a kocsi fel, hogy majd én elkísérem. A szekuricsinek egyértelműen más elképzelései voltak, mivel egy "takarodszkifele" megszólalással belemarkolt a ruhámba hátulról, és konkrétan kihajított a kerítés mellé :D nagyjából ennyi :)
2013. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
91%

Egy csaj felkéretckedett a nyakmaba Slayer koncerten

Aztán utána elhívtam sörözni

Végén egy orbitálisat keféltünk a sátrában, és a fesztivál végéig ő lett a csajom én meg a pasija. Aztán a végén elköszöntünk, facebookon szoktunk dumálni de ő Debreceni én meg Keszthelyi így majd jövőre lesz megint a csajom a hegyen ha nem lesz egyikőnknek sem senkije.

:P

2013. nov. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
53%
Juj, ez nagyon szupcsi kis történet, utcsó!
2013. nov. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Költőnő? ***** válasza:
97%

A fesztiválok kis társadalmunk kis szeletkéjének olvasztótégelye :)

Szigeten nagyon jó arc külföldiekkel lehet megismerkedni.

Hegyalja most már pár éve egy felkapott fos lett, de volt, mikor olyan otthonos volt, h még a szekusokkal is eszméletlen jókat lehetett pajtáskodni. Koncerten, ha nem a zúzdában vagy, elég jól össze lehet cimborálni bkivel aki nem hullarészeg :)

Volton Nekem mindig Ákos koncert volt/lesz a legnagyobb élmény

Soundot szándékosan hagytam utoljára, mert az kicsit más világ a többi fesztiválhoz képest.

Húúúú de jókat lehet pörögni egy két igényesebb elektronikus előadó koncertjeire....

Nem tudnám összefoglalni amúgy.

Életem legjobb emlékei mind fesztiválokhoz kötődnek. Mert ott bármi megtörténhet és mert az az egy hét tényleg semmi másról nem szól csak a szabadságról, a zenéről és a buliról.

nekem amúgy szerelemgyerekem Tokaj volt, ott voltunk az elsőn is, mikor összvissz két színpad volt, de aztán elkezdett ott is minden a pénzről szólni, így már nem járunk oda :(

De akkor is míg jó volt, addig nagyon.

Áldja meg az isten a fesztiválokat!

2013. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!