Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha homoszexuális hajlamaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha homoszexuális hajlamaim vannak, öljem meg magam?

Figyelt kérdés

Úgyis csak egy ócska b.*zinak titulálnának, értéktelennek.

Ráadásul nem vagyok biztos az érzéseimben, mivel szexuálisan csak a lányok izgatnak fel, azonban rájöttem, hogy időnként fiúk iránt is tudok gyengébb érzelmeket táplálni. És mivel még semmilyen párkapcsolatom nem volt, ezért végképp nem tudom, hogy mi van, azt sejtem, hogy van némi meleg hajlamom.

És ezen kívül az egész életem egy szar, fiatal vagyok, és mégis RENGETEG szar dolgon mentem keresztül.

Egy értéktelen fos vagyok, és most, hogy lehet, hogy még heteró sem vagyok, azt sem tudom mit kezdjek ezzel a rohadt életemmel, eddig legalább volt célom (egy barátnő szerzése), de most már ebben sem vagyok biztos.

Szerintetek is célszerűbb lenne kinyírni magam?

Végülis nekem is könnyebb lenne, meg a világ is megszabadulna egy értéktelen, érzelmi hulladék szar embertől.



2013. szept. 16. 23:09
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%
Szerintem ne nyírd ki magad, sokan érzik úgy hogy értéktelenek, pedig dehogy. Most nem vagy a legjobb passzban de ez változni fog. A nemi identitásod meg csak a hálószobádra tartozik, senki másra.
2013. szept. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%

"Most nem vagy a legjobb passzban de ez változni fog."

Pontosan!ne legyél pesszimista!!!!

lehet ez még sokkal rosszabb is.

2013. szept. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha valóban RENGETEG szar dolog történt volna veled, nem ez lenne a legnagyobb gondod, szerintem. Lendülj túl rajta, majd úgyis kialakul.
2013. szept. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Én nem kívánom a halálod, de ha a társadalom számára nem tudsz hasznos munkát végezni, akkor akár megoldás lehet az öngyilkosság is. Ha csak azért akarsz meghalni mert f@rtúró vagy azzal nem értek egyet.
2013. szept. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ha szerinted az nem kérdés, hogy másoknak ezzel milyen fájdalmat okozol, akkor önzően szemléled ezt a dolgot.


Nézd, minden emberi életnek lehet értelmet adni. A te "problémád" közel sem akkora gond, főleg nem manapság. Egy esélyt adj magadnak.

2013. szept. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne öld meg magad! Nem vagy homoszexuális csak egy kicsit össze vagy zavarodva.
2013. szept. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Előszöris hagyd abba az önsajnálatot. Neked nem az a bajod hogy meleg/biszex vagyy, hanem az a bajod hogy senki sem foglalkozik veled(senki sem sajnál). Te ezt elvárod ugyan másoktól, de gondolkozz azon el, hogy egoista voltodat félretéve mikor éreztél sajnálatot más ember iránt. Meg akarod ölni magad? Dehogy akarod te magad kicsinálni. Ha komolyan gondolnád, akkor nem itt a gyakorin jelentenéd be hanem kussban főbe lőnéd magad. Ez megint csak azért van mert te sajnáltatod magad. Ne sajnáltasd magad, hanem keress magadnak egy elfoglaltságot, csajozz, pasizz. Igen, próbáld ki mindkettőt. Nincs életcélod? KERESS magadnak életcélokat, légy kemény és próbálj mindenki fölé emelkedni, hogy bebizonyítsd magadnak, hogy érsz annyit mint mindenki más, sőt lehet többet is. 22f
2013. szept. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szerintem meg skizofrén is vagy:

"Hetes, ez nem az önsajnálatról szól, csak egy beszélgetés akar lenni, hogy megéri-e véget vetni a szenvedésnek."

A hetes kommentet TE magad írtad kérdező! X)

2013. szept. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
17-es vagyok megint, bocs kedves kérdező de ez jutott most hirtelen eszembe, szerintem megfelelően definiálja azt amit én elképzeltem: http://www.youtube.com/watch?v=6Gs-7oXE87A
2013. szept. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

bár ilyen lenne az összes meleg mint te... nem vonulgatnának fel fesztiválokon...


Nem mondom h öld meg magad csak magamból tuok kiindulni szvalén kinyírnám magam ebben az esetben...kb nekem sincs semmim amit fel tudnék mutatni annyi h nem vok b_zi de mégegyszer modnom nem dönthetek helyetted.


De ha megteszed akkor majd találkozunk a pokolban és ott majd köszönetet mondok áldozatodért! ...

2013. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!