Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fáj! Nem tudom mihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fáj! Nem tudom mihez kezdjek most! (? )

Figyelt kérdés

Van egy srác aki bevalotta nekem és a bnőmnek egy játék során, hogy tetszünk neki.a bnőm valójában nekünk is tetszik ő. A bnőm mondta neki h soha nem volt még akinek tetszett volna.Megkérdezte, h én tetszek neki jobban, vagy ő. Engem mondott. Elkezdett vele flörtölni, én meg visszahúzódtam. 3 napja ismerik egymást, mert egy tanodába vagyunk, egy csoportba. A bnőmet mindig hazakísérjük. (rajtunk kivűl van még 2 fiu az egyik a tesóm a másik a haverja) és tegnap megszólalt, h: "se puszi, se pá?" a sráccal aki tetszik nekünk, öklöztek egyet.Mennem kellett tesire, így a srác meg a bnőm beszélgettek. Annyit tudtam, h elmondta a srácnak, h eddig két fiut ráztam le magamról, tehát nem jöttem össze velük. Meg nem tudom miket mondott még, de a sráctól nem fogom megkérdezni, nem firtatom azt. Aztán mondta az ebédlőben h a bnőm elmodta neki. Annyit mondtam h de jó. Aztán ma... voltunk ugyanugy a tandoába, és már az óra elején elkezdett vele flörtölni, én nem csináltam semmit. megint hazakísértünk, majd út közben mondta a srácnak h jó lenne ha már döntene. Aztán elkezdte terrorizálni. "Én nem is számítok, meg h pofon húzlak és megyek fel!" a srác végül megölelte egy kézzel. ÍMajd elindultunk, és lottam h engem nevezett féltékenynek. Letadadtam, de némán mentem tovább. Annyit halottam h vmit megbánt. Ezt a testvérem is igazolta, és elmondta megbánta. Odaértünk a házikhoz, beszélgettek egy kicsit, közben sokszor kérdezte h mi bajom van. Elharaptam a nyelvem, mert rámjött a sírás..megfogta a két vállam rázott rajtam egyet, majd mondta, h nem vagyok magamnál, ezt azzal ecsetetem, h anyit mondtam h álmos vagyok. Tetszett egy srác, de elásta magát nálam,a bnőm őt lep*csözte mert egy évvel fiatalabb tőlem. Mndtam neki h a srác is fiatalabb aki tetszik nekünk. Erre már nem volt p*cs. Kérdeztem a bnőmtöl, h őt meghívta e a srác a szülinapi bulijára. Azt mondta, h nem. És az ebédlőben szó szerint meghívatta magát. Azt mondta a srácnak h: "xy (Én) mondta h lesz bulid, és engem meg se hívsz?" A srác annyit felelt, h még nem futottak össze.


Tudom, hogy tetszem neki, és ő is tudja h nekem is ő!


2013. szept. 18. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor a barátnőd a fász ugye?
2013. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Túl gyerekes, meg a barátnőd is. Lesz jobb, hidd el!
2013. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A bnőm ráerőszakolta magát :( a sráccal semmit nem tudok megbeszélni!
2013. szept. 18. 20:09
 4/7 anonim ***** válasza:

DEEE,mik vannak.

1.) Kérdező jobb lett volna ha helyesen irtad volna le, pazaroltam a drága időmet hogy elolvassam és nem nagyon értettem belőle sok mindent.

2.) Ha jól értelmezem tetszett neked 1 srác, meg a barátnődnek, és a barátnőddel flörtöl veled nem (ez visszautasítást jelent, ha nem jöttél rá, csak nem akartak megbántani pl. azert hogy ne utald a baratnőd)

2013. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
bocsika! a bnőm flörtöl vele nem a srác!
2013. szept. 19. 18:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor is mindegy már, téged nem akarnak megbántani, és nem érdekled a pasit.
2013. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tegnap kiderült, h engem szeret, csak nem tudta mit tegyen a bnőm flörtölései miatt. Összejöttünk :)
2013. szept. 21. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!