Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről mi a véleményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek? (lányok elutasítás helyett. )

Figyelt kérdés

erről mi a véleményetek: társkeresőn olvastam egy lányról:


"Ha valakinek nem írok vissza az nem azt jelenti hogy meg akarok bárkit is bántani, de akkor bizonyára nem az esetem de inkább nem bántom meg hogy nemet mondok egy lehetőségre"


szerintem... éretlen és gusztustalan.


2013. szept. 22. 13:25
 1/8 A kérdező kommentje:
szerintem... jah nem válaszolni, szerencsétlen csak hadd reménykedjen... ha már volt bátorsága...
2013. szept. 22. 13:27
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem... nem tud helyesen írni! Értelmes pasi ezután nem is kezd vele. Jó, hogy így bemutatkozott ;)
2013. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az lenne. Inkább korrekt. Ő legalább nem hülyít egy percig sem.
2013. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem korrekt.Bár azért nem teljesen jó.Mert reményt ad még mindig.

Mert ügye nincs gépnél azért nem ír vissza.Vagy nem tud és ez így nem jó :/

2013. szept. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem hülyit, de bizonytalanságban tartani valakit jobb? Akkor inkább nyirjuk ki a reményt. (jó, most nem KONKRÉTAN erről az esetről beszélek, inkább magáról a GONDOLKODÁSmódról!)
2013. szept. 22. 13:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Értelmezni kell a nőket haver, teljesen másképp gondolkodnak a párkapcsolat témáról, mint mi. Néha én is nézek, hogy most ez komoly? Mint amikor azért nem volt állítólag második randim, mert rossz helyre vittem a lányt és utána kirabolták:O Vagy amikor egyik haverommal azért szakítottak mert csók közben a lány szemébe nézett és ez szerinte megalázó. Annyira logikátlan, ha meg nem vagy egy álompasi akiért nedvesednek törheted a fejed, hogy mit hogy értett, mit akar és mikor.
2013. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezért kell ctrl+c; ctrl+v levelet szétküldeni társkeresőn egyszerre 100 lánynak és akkor nem kell foglalkozni az ilyen hülye libákkal... Ha ők húsként tekintenek ránk, nekünk is így kell...
2013. szept. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem irt vissza neked igaz?
2013. szept. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!