Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha két barát összejár szexelni?

Figyelt kérdés
Nagyon jó barátok vagyunk a fiúval, mindent meg tudunk beszélni. Neki van barátnője, de nekem is van "kiszemeltem", bár még nincs semmi. Ezzel a fiúbaráttal sosem lehetünk együtt, ezt mindketten tudjuk, mert teljesen más az életünk, teljesen máshogy képzeljük el a életünket, sehogy sem jön össze. Távol lakunk egymástól, de amikor nagy ritkán találkozunk, nagyon jól elvagyunk, le is fekszünk egymással, de semmi érzelem nincs közöttünk, pont a fent leírtak miatt nem is kell, hogy legyen. Ti voltatok már ilyen helyzetben? Ez rossz dolog, amíg csak mi ketten tudjuk ezt?
2013. szept. 23. 23:19
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
0%
Persze, a disznóólt is használhatom az anális szex szinonimájaként, csak éppen nincs túl sok értelme... Mitől független az, akinek nincs párkapcsolata? Semmitől.
2013. szept. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
62%

"de amikor nagy ritkán találkozunk, nagyon jól elvagyunk, le is fekszünk egymással, de semmi érzelem nincs közöttünk"


OMG.OMG.OMG


Milyen kis csíra képes így gondolkozni? Milyen felfogás ez?



Mindenesetre remélem nem egy agyatlan mindenen vihogós, kis 16éves diszkórib vagy....van belőletek sok :D

2013. szept. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Egy másik embertől. Az érzelmi kapcsolat függő kapcsolat retekagy. :D
2013. szept. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
0%
Így kell ezt: ha elfogynak az érvek, indulhat a sértegetés. Az ember mindenképpen függ a többi embertől, ez a társadalom lényege. Ha nem így lenne, nem beszélgetnénk társadalomtól.
2013. szept. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Ez egy érv volt. A párkapcsolat kölcsönös függés, komolyabb kapcsolatnál anyagi értelemben is. Te meg itt a szuverén és independent fordításaként értelmezel egy magyar szót, amelynek köznyelvi alkalmazása a párkapcsolatokra is kiterjed. Nem kell belátnod a tévedésed, ahhoz érettség szükséges. :)
2013. szept. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
0%
Szociológiai értelemben soha nem leszel független. Emocionális értelemben soha nem elszel független. Sorolhatnám. Egyébként nagyon nem érdekel, ha lepontoztok.
2013. szept. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Tanultam szociológiát, több évet pszichológiát is (1 évig külön szociálpszichológiát), ez nem ellenérv amit írsz. A társadalom szövete mint elméleti kötelék nem köt egy csöveshez érzelmileg és anyagilag. Párkapcsolatokról beszélünk. Felesleges terelned. Ez egy gyenge taktika.
2013. szept. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%

Mert az a tény, hogy te tanultál valamit, esetleg ilyen-olyan tudományos fokozatod is van, irrelevánssá tesz bármilyen érvet különösebb indoklás nélkül, csak mert te ezt mondod, ugye? Nos, nem. Neked nincs tartalmi érved, csak formai; ilyen szánalmas módszerekkel akarsz legyőzni?

Anyád és apád egy csöves? Mert hozzájuk - ha anyagi nem is, de - érzelmi kötelék biztosan köt. Ha valakinek nincs családja, hozzátartozója, senkije, és mindenki más által teljesen indifferens, plusz mindent saját maga termel meg (ergo nincs anyagi függés sem a munkaadótól, sem a sarki pékségtől), akkor valóban független a szó ezen értelmében. Ez viszont nem egyenlő az egyedülállósággal.

2013. szept. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
ez a "nagyon jól elvagyunk de semmi érzelem nincs közöttünk" dolog is elég hihetetlen, ti valami robotok lehettek szerintem, de a hulladék, önző fajtából. amúgy a ti dolgotok, csak az én környezetembe soha ne gyertek.
2013. szept. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Egy szónak több értelme is van. Amíg ezt nem érted meg csak az időt pazarlod a locsogásodra. :)

A nyelvészek elfogadják a szavak köznyelvi jelentését is, én ehhez tartom magam.

2013. szept. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!