Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők lenézik azokat a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők lenézik azokat a férfiakat, akiknek diplomájuk van, de segédmunkás melót végeznek?

Figyelt kérdés
Ez kizáró tényező egy normális nőnél?
2013. szept. 24. 12:37
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:

Én akkor sem néznék le soha senkit és nem is tettem soha, ha segédmunkás lenne és még diplomája se lenne, csak mondjuk egy szakmunkás képzője vagy egy érettségije.

Ettől az én szememben senki nem kevesebb. Én mindig is azokat az embereket becsültem, akik becsületesen élnek és dolgoznak. Hogy mit? Ami éppen van. És attól, hogy most segédmunkás vagy, még holnap vagy jövőre lehetsz akár más is.

Egy normális nőnél ez nem kizáró tényező. Egy olyannál, akinek a szemében igényes ember csak az lehet, akinek diplomája van, ott nyilván igen, de hát olyannal meg talán jobb lesz neked, ha nem kezdesz.:)

2013. szept. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:
Örülök, ha épp van munkám a mai világban. Azért tettem fel a kérdést, mert hagytak már ott egy olyanért, aki gazdag. Vele tud menni évente több helyre nyaralni, ajándékok és még sorolhatnám...
2013. szept. 24. 13:01
 13/55 anonim ***** válasza:
58%

Azért ne keljünk ki annyira magunkból, kérdező...


Én nem nézek le senkit a munkája miatt, de jogomban áll olyan férfit választani magamnak, aki az egyéni feltételeim alapján megfelel nekem.

2013. szept. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:
És te mit tudsz nyújtatni azért, hogy elvárod, hogy a pasinak öltönyös munkája legyen?
2013. szept. 24. 13:03
 15/55 anonim ***** válasza:
Ha intelligens, nem érdekel mit dolgozik. :)
2013. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:
Illetve ahogy látom, állásod sincs, mivel ide írogatsz munkaidőben. :)))
2013. szept. 24. 13:08
 17/55 Zakathol ***** válasza:
Honnan tudod, hogy kizárólag a pénz miatt lépett le a csaj? Mi van, ha az a faszi szimplán normálisabb mint te, több minden pluszt ad érzelmileg is a nőnek mint te?
2013. szept. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy félévvel utána visszakönyörögte magát hozzám, de hát nekem ilyen jellemtelen p|csa nem kell. :D
2013. szept. 24. 13:10
 19/55 anonim ***** válasza:

Nem az a gond, hogy segédmunkás vagy, hanem hogy már egyből szöksz neki valakinek, ha olyasmit ír, ami megsérti a te kis egódat. :)


Részemről ezt a vitát befejeztük, mint már írtam az elején is, fogsz találni nőt magadnak, akinek kelleni fogsz, efelől ne legyen kétséged, viszont olyannal is fogsz találkozni, aki más típusú férfira pályázik.


Ilyen az élet, ezen nincs miért felhúzzad magad.

2013. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:
Mikor húztam fel magam? Arra még mindig nem válaszoltál, hogy neked milyen munkád van az ilyen elvárásaidhoz?
2013. szept. 24. 13:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!