Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők lenézik azokat a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők lenézik azokat a férfiakat, akiknek diplomájuk van, de segédmunkás melót végeznek?

Figyelt kérdés
Ez kizáró tényező egy normális nőnél?
2013. szept. 24. 12:37
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
A másik szép dolog, hogy 30-40%-os senkik ugatnak be. Hát az agyam eldobom. Vegyetek már vissza az arcból gyerekek.
2013. szept. 24. 14:08
 42/55 anonim ***** válasza:

1. Igen, el tudom végezni időben. :)

2. Nem vagyok a fiacskád, nő vagyok.

3. Nem mindenki nyomorék, mint te. Csak az utóbbi 2 hónapban 4 egész értelmes munkalehetőségem volt.

4. Aki vergődik, az te vagy. Iszonyatosan, gustustalanul szánalmas kommenteket írsz.

Engem sosem érdekelt, hogy mennyit keres egy férfi, sőt, az is másodlagos, hogy mi a végzettsége. Csak azt nézem, hogy mennyire intelligens, művelt, és mennyire egészítjük ki egymást lelkileg.

Hát, te valami iszonyatosan elbuktál már az intelligencia szűrőn, és ennek köze nincs ahhoz, hogy segédmunkás vagy.

2013. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:

1. Azt ne kiabáld el.

2. Te maximum kislány vagy nagy pofával.

3. Tehát baszol dolgozni.

4. És játszod az agyad, hogy mekkora intelligens vagy, mert egyetemre jársz és másokat oktatsz ki, LOL.

2013. szept. 24. 14:11
 44/55 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy naiv vagyok, de ettől még igenis van, akinek fontos a másik szakmája. Én pont nem ez vagyok, tehát a dühöd ne rajtam vezesd le.


Én dolgozom, és nem hegyi beszédet tartottam, írtam egy teljesen normális hangvételű kommentet, amiben ha nem tűnt volna fel, téged védtelek, mert szerintem igenis lehet munka nélkül vagy segédmunkásként értelmes és értékes valaki.


Ha átmész személyeskedésbe, mint hogy én milyen naiv vagyok, az nem engem jellemez. Az értelmes vita nem itt kezdődik, hogy a másikat degradáljuk egy kommentje miatt. Nem is ismersz. A véleményem pedig csak meg lehet, nem? Hiszen azt kérdezted...

2013. szept. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:

1. Nem kiabálom, hanem tudom. Sajnálom, ha téged az frusztrál, hogy elvégzem időben. :)

2. Csipkebokor vessző.

3. Egyelőre.

4. Nem. Én pontosan tudom, hogy az intelligencia nem feltétlenül jár együtt azzal, hogy valaki egyetemre jár/járt. Pont te vagy ennek az ékes példája.

2013. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:
Princess Naiva, a hegyi beszédes rész pont nem rád vonatkozott. Igazából nem lepődök meg, hogy a szövegértés tényleg nem megy a magyaroknak, itt gyakorin elég durván ki is jön ez.
2013. szept. 24. 14:16
 47/55 A kérdező kommentje:
Bed of Roes, mi köze az intelligenciának ahhoz, hogy a suttyó kommentekre hogy reagálok NÉVTELENÜL?
2013. szept. 24. 14:18
 48/55 anonim ***** válasza:

"Igazából nem lepődök meg, hogy a szövegértés tényleg nem megy a magyaroknak"


Köszönöm szépen, nekem elég jól megy. Minek után nem tetted világossá, kinek is írsz, csak végén hozzátetted, hogy nagyon naiv vagy te is, nevemből adódóan magamra vettem. Az általánosítás pedig, hogy itt a gyiken mi megy az embereknek és mi nem, butaság. Mint láthatod, sem a helyesírással, sem a fogalmazással nincsen problémám, hiába van ez ráhúzva a gyikesekre. Te ugyanúgy hajlamos vagy általánosítani, mint mások mondjuk a segédmunkásokat.


A vicc ebben az, hogy leírom újra, a védelmetekben írtam !

2013. szept. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező!


Ha élőben is ilyen stílust engedsz meg magasnak, akkor nem csodálkozom azon hogy, kulturált viselkedést általában alapvetően elváró kvalifikáltabb munkaerőt igénylő munkakörre munkáltatók eddig nem Tégedet választottak.


Egyébként meg egyetemistaként én is végeztem mindenféle segédmunkát (hómunkás, szemét, hűtőkamra pakolása...), de az iskolai átlagnak megfelelően 5. évben már volt melóm, ahol diplomamunkát írtam. Ja és voltam munkanélküli is majdnem 2 évet összesen az elmúlt 13 évben, tehát az életem nekem sem volt csak habos-torta...



#23,#29 /36F, BME-s mérnöki (MSc) diploma, multinál szenior mérnök/

2013. szept. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

Nos, akkor sorolom azokat a megnyilvánulásaidat, amik arra utalnak, hogy átlag alatti intelligenciával rendelkezel:

- Nem veszed észre, hogy normális válaszokat kaptál, és te kezdtél el suttyóskodni. Olvasd vissza még párszor, hátha megy az!

- Jössz a szövegértelmezéssel, mikor te ejtettél egy hatalmas szövegértési bakit. Világosan leírtam, hogy engem nem érdekel, hogy mit dolgozik egy pasi, és mennyit keres, sőt, még a papír alapján sem ítélek, hanem azt nézem, hanem a tényleges műveltséget, intelligenciát (ami akár egy szakmunkásnak is meglehet, igen). Erre te téped a szádat (illtve ujjadat), hogy én játszom az agyam, hogy milyen intelligens vagyok, azért, mert egyetemre járok. Hát grat. Meg, hogy osztom az észt, mikor nem is dolgozom. Hol írtam bármi sértőt én a te munkádra, és hol írtam olyat, hogy többet kellene felmutatnod?!

- Az csak hab a tortán, hogy azért senkizel le valakit, mert alacsony a %-a ezen az oldalon.

2013. szept. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!