Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők lenézik azokat a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők lenézik azokat a férfiakat, akiknek diplomájuk van, de segédmunkás melót végeznek?

Figyelt kérdés
Ez kizáró tényező egy normális nőnél?
2013. szept. 24. 12:37
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
Továbbá azt sem értem, hogy mit jelent a "más típusú férfi"?
2013. szept. 24. 13:22
 22/55 anonim ***** válasza:

Telefonszámot ne adjak ?


Azt honnan veszed, hogy két embernek egyforma szinten kell lenniük karrier szempontjából, hogy együtt legyenek ?


Nem fogsz mindenkinek tetszeni, és nem is kell amúgy, van aki az orvosokra bukik és van, aki a szőkékre.

Önértékelési problémáid vannak, ha ezt nem tudod elfogadni.

2013. szept. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:

Kinek nem elég egy segédmunkás?


Pl. egy budapesti képzettség szempontjából felső harmadba tartozó (diplomás) vagy felső 2/3-ba tartozó (érettségizett) nőnek jogosan nem elég egy segédmunkás társnak.


A budapesti 18 évnél idősebbek 70%-a érettségizett, 25 évnél idősebbek 34,1%-a diplomás. (forrás: [link]

2013. szept. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:
Mellébeszélsz, nagyon gáz vagy. Ezzel is a nőket járatod le.
2013. szept. 24. 13:33
 25/55 A kérdező kommentje:
23, van diplomám és nyelvvizsgám is. Szövegértés nem nagyon megy, ugye?
2013. szept. 24. 13:34
 26/55 anonim ***** válasza:

Te vagy nagyon eltévedve, mert visszaigazolásért fuldokolva nyafogsz itt olyasmiért, amiért nem kellene.


Ez már szánalmas, amit itt csinálsz, de úgy látom úgyse fogsz fel bizonyos dolgokat, így hát kellemes további hánykolódást a téveszmék futtatásában. :)

2013. szept. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:
Miért nyafogok? Kérdeztem valamit, erre elkezdesz félrebeszélni. Tuti egy szakmunkás semmit nem érő papírod van és elvárod, hogy majd eltartsanak. Kicsit el vagy tévedve, drágám.
2013. szept. 24. 13:40
 28/55 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne haragudj, de nagyon szánalmas vagy! Pedig akartam neked írni normális választ.


Szerintem (magamból kiindulva) nem a munkád miatt pattintanak le, hanem a személyed miatt.

Mégis hogy jössz te ahhoz, hogy másokat vádolgass így látatlanban?


Egyébként tényleg mindenkinek szíve joga az alapján válogatni, ami alapján csak akar.

2013. szept. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
43%

Én sem értem, hogy mit nyafogsz!


Miért nem érted meg azt az egyszerű tényt, hogy egy segédmunkás (még ha pl. szociológiából doktorált is) a mai átlaghoz képest sem tekinthető sikeres férfinak.


Egy mai igényes nő (ad külsejére, felsőoktatásban végzett, szellemi munkát végez) pedig hozzá illő szintű társat választ.


#23 (36F)

2013. szept. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:
Szíve joga, de egy dagadt, ronda nő sosem fog kelleni egy gazdag, sikeres jóképű férfinek. A nők ezt hajlamosak elfelejteni csak azért, mert azt hiszik, hogy elég, ha van egy p|inájuk. :)))
2013. szept. 24. 13:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!