Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők lenézik azokat a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők lenézik azokat a férfiakat, akiknek diplomájuk van, de segédmunkás melót végeznek?

Figyelt kérdés
Ez kizáró tényező egy normális nőnél?
2013. szept. 24. 12:37
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
29, hogy az anyámba legyek sikeres 23 évesen pályakezdőként ebben a gazdasági helyzetben, te agyoniskolázott szerencsétlen?
2013. szept. 24. 13:51
 32/55 anonim ***** válasza:
Na, még egy frusztrált gyök...
2013. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
76%

Bed Of Roses - xDD


Ne foglalkozzatok vele, nem tudtok erre az alacsony frekvenciára rákapcsolódni. :D

2013. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:
Frusztrált, aki ilyen semmitmondó hsz-okat bír írni. Mióta elvárás, hogy az ember a 20-as évei elején középvezető legyen, különben nem számít sikeresnek?
2013. szept. 24. 13:55
 35/55 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem a végzettségeteket és jelenleg mit dolgoztok? Ennyire nem kéne unatkozni és észt osztani munkanélküliként.
2013. szept. 24. 13:56
 36/55 anonim ***** válasza:

"Mióta elvárás, hogy az ember a 20-as évei elején középvezető legyen, különben nem számít sikeresnek?"


Semmióta.


"Frusztrált, aki ilyen semmitmondó hsz-okat bír írni. "


Nem érdemelsz annyit, hogy értelmesen fejtegessem a témát.


"Megkérdezhetem a végzettségeteket és jelenleg mit dolgoztok?"


Nem dolgozom, egyetemre járok.

2013. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:

Aha, egyetemre jár és vergődik. :DDD

Hányadik éve tolod? El tudod végezni időben, ha ekkora májer vagy, fiacskám? Nekem is volt ekkora pofám, mikor még tanultam, de majd rájössz, hogy nem fenékig tejföl az élet.

2013. szept. 24. 14:02
 38/55 anonim ***** válasza:
88%

Senki nem várja el, hogy az legyél. A pályakezdés rohadt nehéz, mindenki tisztában van vele, aki nem aranykanállal a szájában született. Engem baromira nem érdekel, mi a munkája, amíg értelmesen el lehet vele beszélgetni. Eltartani sem kell, eltartom magam.


De tiszteletben kell tartani, ha valaki nem így látja. Mert az orvosokra bukik. Vagy ügyvédre. Vagy a milliomos semmittevőkre. Ez egyéni döntés és ízlés. Nem teljesen mindegy, ha néhány válaszoló nem ért egyet veled?Marad még millió meg egy lány, akit nem fog érdekelni, mit dolgozol.


Aki viszont másképp látja, ne legyen ezért megszólva. Ahogy te zokon veszed, úgy más is. Nem vagyunk egyformák !

2013. szept. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:

Szerintem a nők 99%-a nem aszerint fog társat választani, hogy mi a munkája a férfinak. De téged az undorító személyiséged miatt hamar el fognak hagyni, vagy csalni (már, ha találsz valakit). Majd akkor jusson eszedbe a gyakori!


Mit játszod az agyad, hogy diplomád van, amikor ugyanolyan sötét, primitív vagy, mint egy 2 első osztályt végzett kisebbségi? :) Ráadásul semmivel sem vagy előrébb, ugyanazt a nulla pénzt keresed. Majd akkor agyazhatsz, meg sértegethetsz mást, ha milliókat keresel, mint vezető.


Diplomával nem jár műveltség, se semmi, az megvehető, illetve internetről letölthető (képzelem mennyi ideig csináltad a diplomamunkád). ;)

2013. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:

Nekem azzal van bajom, hogy olyanok tolják a hegyi beszédet, akik még életükben nem dolgoztak egy percet sem!


Olyan meg nincs, hogy valaki orvosra vagy ügyvédekre bukjon. Az ember nem a másik szakmája miatt érez vonzalmat. Nagyon naiv vagy te is...

2013. szept. 24. 14:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!