Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » És TE hol rontottad el? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És TE hol rontottad el? (lent)

Figyelt kérdés

Biztos neked is volt olyan amikor összejöhettél volna egy lánnyal/fiúval de valamit elrontottál. Mi volt az? Mi lett a közvetlen következménye? (Már az ami miatt szétjöttetek pl. "Túlzottan nyomultam és ezért a lány visszariadt" ezt most csak úgy írtam.)

F/15



2013. szept. 25. 23:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Volt sokáig flörtöltünk beszélgettünk és mivel ő nem lépett ezért én sem , igy sosem jöttünk össze :S Aztán ugye ott volt az mikor én is tulságosan ragaszkodni akartam és amitt nem jött össze
2013. szept. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

2 eset volt..Nem akartam túl nyomulni, így nem csókoltam meg. Nem tudom mi lett volna belőlük, de hát így a nagy lezáratlansággal nézek farkasszemet folyamatosan.


(Korod ellenére tök jó a kérdés, szóval respect :)

2013. szept. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Thanks
2013. szept. 25. 23:28
 4/14 anonim ***** válasza:

én ott,hogy nem nyomultam eléggé,és ezért laasunak-félénknek tartott.

akövetkezmény:nem engem szopottle a 2!!! randin.

2013. szept. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Pedig ha tudnád mit hagytál ki..
2013. szept. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én ott rontottam el, hogy sose gondoltam, hogy komoly kapcsolat lehetne bármiből is! Aztán sose volt lebeszélve, hogy mi lesz,csak voltunk....aztán valamelyik félnek elege lett és mindig vége lett.Holott mindkét fél részéről voltak már érzelmek,csak hát nem volt róla szó.


Most meg már nem is tudom elképzelni,milyen lehet igazán együtt lenni,járni valakivel komolyan. :-/

2013. szept. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az volt a hiba hogy nem csak meg akartam dugni... nevetsz de igaz.

Nagyon oda voltam érte mindent megadtam volna, hogy vele legyek ezért úgy döntöttem, hogy hagyom hogy a szívem irányítson(hogy mit teszek hogy az enyém legyen), és ez volt a hiba..

Ha ésszel mentem volna neki a dolognak és azt csinálom mint azoknál a lányoknál akitől csak hancúrt akarok(aztán amikor megvan akkor már persze normálisan mindent) akkor simán összehoztam volna és a legboldogabb ember lettem volna.

Máig átkozom magam ezért.

2013. szept. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ott hogy erre a világra születtem... De már késő változtatni rajta. :D
2013. szept. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ott, hogy megszülettem.
2013. szept. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Eddig senkinek nem voltam jó sosem.....

16/F

2013. szept. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!