Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagyok tulajdonságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok tulajdonságok alapján jó csaj? 14/l

Figyelt kérdés

Barna vállig érő raszta hajam lesz májusban(ezt kérem szülcsimre). arcra átlagos , magas vékony kismellű alakom van. öltözködésreátlagos de vannak különlegesebb darabjaim amik ink hippisek. különlegességem hogy hegyes a fülem :D

Bulizós lázadós vahyok ami sokszor hátrány de lazulni és bulizni lehet velem :) ami jó. Szókimondó vagyok. Elég őrült vagyok, művészlélek. Nem monndom hogy gamer vagyok csak szeretem a lövöldözős játékokat. Szeretem az jamaikai, rasztás, afrikás regis dolgokat. Szeretem az oroszokat mert őrültek, szeretik a vodkát és a T.a.T.u is orosz<3 Elég perverz vagyok :DDD Szeretek erdőben lenni ha ez számít vmit. Néha nagyon tudok pörögni és olyankor mindenkinek az agyára megyek.

Zenébe szinte mindent szeretek. dubstep, rappet de abba csak a magyart. regit is szeretem, a metált meg imádom. Kedvencem a punnany massif, Bullet For My Valentine, Skrillex

Most hirtelen ennyit tudtam leirni magamról. A saját korosztájom véleményét várom ink. (ha vmit nem jól irtam azt ne irjátok le kommentbe mert pont lesz.rom h helyesen irtam e vagy sem)


2013. szept. 26. 20:03
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
így konkrétan nincs h mi ellen lázadok. csak nem egy jókislány vagyok na :D
2013. szept. 26. 20:54
 32/42 anonim ***** válasza:
gyökér vagy, ennyi.
2013. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
az elég konkrét:) szóval csak egy kis csitri vagy aki unatkozik, és nagyon izgalmasnak akar tűnni... fantasztikus és nagyon eredeti, jót röhögtünk de most már menj pancsizni és alukálni.
2013. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Jaaa... Hát nem tudom. Biztos el tudnék hülyülni veled, de annyi.:)


Én azt hittem van valami konkrét filozófiád, vagy ilyesmi, hogy fck da zsidó bank system vagy valami...

2013. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
mièrt?
2013. szept. 26. 21:00
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Hát mert a lázadás szó tartalmasabb, mint ahogy használod szerintem. Plusz maga a stílusod olyan 'szabadlelkű' vonásokból jön össze, hogy mertem remélni van valami olyan elképzelésed a világról, hogy függetlenül szeretnél élni nem ebben a pénzvezérelt szégyenéletben... De tévedtem.



Attól még el lennék veled tutira, havernak jó lennél.

2013. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Jó 14 évesen most mien filozófiáim legyenek? az igaz h szabadlelkű vagyok
2013. szept. 26. 21:13
 38/42 A kérdező kommentje:
a filozófia helyett inkább azt mondom h elképzeléseim a világról
2013. szept. 26. 21:15
 39/42 anonim ***** válasza:
Nem sértés volt, azt hiszem félreértesz, de mindegy.:)
2013. szept. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Gáz vagy...
2013. szept. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!