Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagyok tulajdonságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok tulajdonságok alapján jó csaj? 14/l

Figyelt kérdés

Barna vállig érő raszta hajam lesz májusban(ezt kérem szülcsimre). arcra átlagos , magas vékony kismellű alakom van. öltözködésreátlagos de vannak különlegesebb darabjaim amik ink hippisek. különlegességem hogy hegyes a fülem :D

Bulizós lázadós vahyok ami sokszor hátrány de lazulni és bulizni lehet velem :) ami jó. Szókimondó vagyok. Elég őrült vagyok, művészlélek. Nem monndom hogy gamer vagyok csak szeretem a lövöldözős játékokat. Szeretem az jamaikai, rasztás, afrikás regis dolgokat. Szeretem az oroszokat mert őrültek, szeretik a vodkát és a T.a.T.u is orosz<3 Elég perverz vagyok :DDD Szeretek erdőben lenni ha ez számít vmit. Néha nagyon tudok pörögni és olyankor mindenkinek az agyára megyek.

Zenébe szinte mindent szeretek. dubstep, rappet de abba csak a magyart. regit is szeretem, a metált meg imádom. Kedvencem a punnany massif, Bullet For My Valentine, Skrillex

Most hirtelen ennyit tudtam leirni magamról. A saját korosztájom véleményét várom ink. (ha vmit nem jól irtam azt ne irjátok le kommentbe mert pont lesz.rom h helyesen irtam e vagy sem)


2013. szept. 26. 20:03
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Nagyon erőltetett ez a stílus, különleges akarsz lenni, ezért felveszel olyan tulajdonságokat, amik szerinted azzá tesznek, de ezzel csak pont ugyanolyanná válsz mint a többi önmagát művészléleknek kikiáltott egyén. Sablon vagy, bocsi...

Viszont csak 14 éves vagy, durva hogy már bulizni jársz.. Hova engednek be ennyi idősen?!

Szerintem olvass sokat a filozófiáról, hogy széles látókörű legyél a témában, hogy legyen egy adott világnézeted, és ha megkérdezik mégis mi ellen lázadsz, akkor tudd kifejteni, ne azt mondd hogy "hát nem tudom, nem konkrét dolog ellen, csak nem vagyok jókislány" ezt nem lázadásnak hívják, hanem kamasz kornak.

Amúgy nekem is hasonló zenék tetszenek és a raszta haj is bejön nagyon, viszont abból inkább a derékig érő.

Jó csaj lesz belőled pár év múlva, ha alakítod magad és ha kicsit visszveszel az arcodból.

2013. szept. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
borzalmas tucat tinip..csa
2013. szept. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!