Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak a roma pasiknak tetszem? Pedig szép és csinos vagyok.

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 12:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha néhány randi után lelécelnek az az jelenti, hogy valami bibi van Veled. Gondold át, hogy mi lehetett az a dolog vagy dolgok, ami(k) taszítottá(k) a kérőket!


Ha mesélsz Magadról, esetleg tisztább képet kaphatunk!

2013. szept. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy szimplán belőlük ismersz többet?


Amúgy tudom, hogy milyen idegesítő ez, én is tetszem az összes cigány csávónak (és nem, nem vagyok cigány), de aztán kapnak egy olyan nézést tőlem, hogy egyből elmegy a kedvük mindentől. :)

2013. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nekik tök mindegy, csak lyuk legyen, egyébként meg mostanában "divat" lett szerintem a körükben a magyar lányokra hajtani..nálam is próbálkozott már be egy-kettő...

Aztán meg van olyan lány, aki félelemből vagy naivságból belemegy a kapcsolatba, és nem lesz túl jó vége...

22/l

2013. okt. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Biztos unják már a cigánylányokat...vagy azt gondolják, a magyar lány nem mer majd úgy visszapofázni, mint egy nagyszájú cigánylány...más tippet nem tudok mondani...
2013. okt. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!