Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Párom mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Párom mellett maradjak vagy az újra koncentráljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves lány vagyok. másfél éve van barátom, sokat veszekedtünk, mindig kibékültünk. mostanában kezdtek rendeződni a dolgok, de úgy érzem ő már nem szeret úgy...legalábbis nem mutatja ki. Én új közegbe kerültem, ahol megismertem valakit, aki nem közömbös, lelkiismeretfurdalásom van, hogy a párom mellett is rá gondolok. tudja, hogy van párom, de valószínűleg énis tetszem neki. Szerintetek mit tegyek? :/
2013. szept. 30. 15:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hát szakííts. Csak azért vagy vele, mert ez a megszokás, csak mert így könnyű, lapos, tudod a helyed, nem kell egyedül lenned... Aztán mi vagyunk a rosszak, mert kritzálunk...
2013. okt. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 NyolcOne9 ***** válasza:
Akkor meg minek maradnál vele, ha nem szeret?
2013. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben jártam mint te :) fél év után összeköltöztünk happy volt minden 3 évig,majd az utolsó fél évben minden megromlott,és akkor új közeg új emberek,és volt köztük egy,akitől nem akartam semmit,de nem tehettem róla... Elmondtam az exemnek a helyzetet,sírt,de szakítottunk.Még egy hónapig együtt éltünk külön szobában.Neki senki nem volt képben mégis két hét után új csaja lett a kis sírósnak :) Én elköltöztem 80 km re onnan és egy hónap múlva összejöttem azzal a bizonyos figyelmes úriemberrel :) Ez már most 7 hónapja... Sosem voltam ilyen boldog,szabad,és sosem voltam ennyire én ,mint azóta... Azt tedd amit érzel.És ha érzed hogy nincs értelme,de erőltesd megszokásból vagy sima ragaszkodásból...
2013. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!