Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám meleg lenne talán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bátyám meleg lenne talán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, elég buta és logikátlan következtetés, de mostanában megfordult a fejemben ez. Hogy miért?

Be kell valljam, eléggé mocskos szájú egyén vagyok, így néha van amikor kicsit erőteljesebb szavakkal szidok valamit.

A bátyámmal néha összekapunk egy-két apróbb baromságon, és ilyenkor néha mondom neki, hogy "hülye b*zi vagy"

Ilyenkor pedig mindig mondja hót rideg hangon, hogy "nem vagyok b*zi".

Tudom, ez nem nagy indok a feltételezésemre. Viszont ő, és mindenki a környezetemben tudja / tudhatná, hogy én a "b*zi"-t általában úgy használom mint a legutolsóbb szemét hülye barmot, még, ha tudom is, hogy nem ez az eredeti jelentése a szónak ugyebár. Csak sokszor lusta vagyok ilyen szépen megfogalmazni, és egyszerűen le b*zizom, vagy b*ziságozom az adott dolgot.


Szóval... igen, tehát a kérdés... nagyon feltűnően felkapja a fejét, ha csak szimpla indulatból nekivágom, hogy b*zi. Illetve, bár nem tudok sokat a szexuális életéről, de elméletileg elég nagy nőcsábász. Bár egy lányt se mutatott be, vagy hozott ide igazából.


Szóval... szerintetek van okom arra, hogy ezt feltételezzem, vagy nem? Csak mert ez nekem kicsikét furcsa... Mit gondoltok?



2013. okt. 3. 02:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
56%

Nő? :-D

Ugyan már! Legfeljebb neveletlen fruska, egy csitri!

2013. okt. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Valakit ez a szó alapból irritálja főleg hogy most valóban bu**zi vagy nem. Néha én is felkapom a fejem ha csak poénból eztmondják, de nem azért mert valóban az vagyok és így leplezzem a dolgot egyszerűen ez irritál ha ilyet mondanak, független attól hogy nem vagyok az. Pedig engem sokan nem is tudnának annak nevezni mert 16 éves korom óta van barátnőm jó nem egy lánnyal járok azóta meg amikor nem voltam kapcsolatban akkor az esetek 90%-ban én is csajoztam de én haza is vittem lányokat és most is van egy barátnőm most lesz 1 éve hogy együtt vagyunk, és imádjuk egymást , de senki nem vágja a fejemhez azt hogy bu*zi.

Bár a bátyádat nem ismerem de lehet hogy van enne valami aamit te gondolsz de ugye nem feltétlen hazudik ha tagadja magát olyan idegesen a dologról, nem ilyenkor veszekedésnél kell ezeket a fejéhez vágnod. Ha igazán meg akarod tudni egy beszélgetés során kibökheti a dolgokat persze ha tagad valamit akkor azt ki lehet szúrni ha dadog vagy hirtelen elgondolkodik a dolgon esetleg ha lebu*zizod akkor észreveheted rajta hogy vörösödik-e vagy nem. Ilyen apróságokból ki lehet szúrni csak tudd meg hogy ha hazudik akkor milyen jeleket lehet rajta észrevenni. Mert mindenkinél van egy bizonyos ismertető jel ha hazudik, valakinek rángat a szeme, valaki elvörösödik, valaki mellé néz, valaki rángatózik ilyenkor, valaki meg dadogva beszél. De ameddig nem vagy biztos benne ne beszélj vele erről, és mondd meg neki hogy ha jár valakivel mutassa be neked, vagy mutasson róla közös képeket.

2013. okt. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :D

Huh, hát mondtam végül is, hogy elég zavaros a dolog, és hogy ez egy puszta feltételezés, de nagyjából egyetértek benne.

Most komolyan, miért kéne valakitől menekülni, csak mert néha elküldi melegebb éghajlatra? :D Az vesse rám az első követ aki még sosem veszett össze a testvéreivel,persze ha van testvéred. :D Valljuk be, az emberek, ha idegesek, általában előbb beszélnek, mint gondolkoznak, nem?


Amúgy, igen, abban lehet valami, hogy nem volt komolyabb kapcsolata. Az meg, hogy nem meri hazahozni, és bemutatni kizárt, mert több testvérem van és nem egyszer volt, hogy itt aludtak a csajok. :D


Utolsó, ez jó ötlet. Igazából az egyetlen ok ami miatt megfordult bennem a kérdés az, az, hogy mindig mikor mondom (mondjuk ez eddig max 2-3 alkalom volt), akkor über-állat monoton terminátor hangon közli velem az ellenkezőjét, úgy, hogy közben nyíl egyenesen rám néz, szinte átdöfő tekintettel. :D

2013. okt. 3. 11:22
 14/21 anonim ***** válasza:
47%
eléggé mocskosszájú vagy.
2013. okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
56%

A bátyád haza merné hozni a barátnőit, csak nem akarja magát beégetni azzal hogy egy ilyen mosdatlan szájú, tarack testvére van mint te.

Nekem van két testvérem is, és igen mi is összeveszünk néha. De akkor sem beszélünk egymással ilyen alpári módon, amit te megengedsz magadnak.

Arra nem válaszoltál hogy nő vagy-e? Ha igen akkor ásd el magad nyugodtan, ha meg pasi akkor talán nem kéne a homoszexuális kapcsolatokról fantáziálgatnod.

Igaza van az egyik hozzászólónak: Lehet hogy azért b*zizol ennyit mert neked van egy kis takargatni valód. Ha nő vagy, ha férfi. Vállald akkor fel magad és ne másokon vezesd le a frusztrációdat.

2013. okt. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. :D Egyébként, felőlem tarthattok bunkónak. Én tudok amit tudok. Attól, hogy ti annak tartotok, még nem lesz feltétlenül igaz. :D És pont ez az ami miatt kiírtam a kérdést. Én nem veszem fel magamra ezeket a "sértéseket" ugyanis tudom, hogy nem ingem, akárhogy is próbáltok hergelni. Ezért is furcsállom, hogy ő magára veszi, még akkor is, ha nem is közvetlenül rá mondom.
2013. okt. 3. 21:19
 17/21 anonim ***** válasza:
56%
Nyugodtan vedd magadra, mert tényleg bunkó vagy. Persze, hogy én is veszekszem a testvéremmel, de nem így!
2013. okt. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%

de jó, h egy olyan világban élünk, ahol mindenki szent és nem beszél csúnyán!*.* méghogy ez a Világ romlott lenne!..

:DD most azért mert Valaki néha azt mondja a tesójának, h "Te b**i!" az miatt - én legalábbis - nem bunkónak hanem hirtelen haragúnak, meggondolatlannak, olyannak tartanám aki előbb beszél aztán gondolkodik.. és ezen jelzők nem egyenlőek a "bunkó" megfelelőjével.. legalábbis nálam nem, de lehet az én szótáram a hibás:DD


mi pl, anyázni szoktuk egymás:

-Anyádat!

-A Tiedet!

persze ilyenkor Anyuka a fejét rázza, és mondja, h "ezért szültem gyereket?!":D de attól még mással nem beszélek így, mert tudom kontrolálni, h kivel/mikor/hogyan/mit mondok!:-) lehet a kérdező is ilyen.. aztán lehet én tévedek, és egy utolsó bunkó, pi*aszájú paraszt!xDDDD


Kérdező ne vedd Magadra!:D

h a kérdésedre is válaszoljak, ennyiből nem tudhatjuk, h meleg e vagy sem, ez azért több dologtól is függ:-) ígyhát az én véleményem (a leírtak alapján), hogy nem hiszem, h meleg, csak sérti az önérzetét ha ezt mondod Neki!:-) 18f:D

2013. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 My Conserve ***** válasza:

"Az meg, hogy nem meri hazahozni, és bemutatni kizárt, mert több testvérem van és nem egyszer volt, hogy itt aludtak a csajok."


Nem hiszem, hogy ez ilyen egyszerű. Sok oka lehet annak, hogy a bátyád nem hozza haza a barátnőjét:


1. A barátnője nem akarja.

2. A barátnője szülei nem akarják.

3. A barátnője egy kicsit csúnya, duci, mozgássérült, vak, dadog, pösze, cigány, hülyén öltözködik, vagy bármi más ok lehet arra, hogy a többi bátyád emiatt halálba cikizze szegény párt.

4. A barátnője korábban már járt egy másik bátyáddal.

5. Nincs is barátnője, csak szégyelli, hogy ilyen sikertelen a nőkkel.

2013. okt. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján nem.
2013. okt. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!