Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! A bulizós, menőbb, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A bulizós, menőbb, vagy az otthonülő, visszafogottabb csajokat szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
Az egyértelmű, hogy egyéjszakás kalandra az első a nyerő, de komoly kapcsolatra? A bulizós csajokra se kellene szerintem úgy tekinteni, mint egyértelműen r.bancokra... én is eljárok bulizni, de ha lenne egy komoly kapcsolatom, a barátom sokkal fontosabb lenne. De van-e egyáltalán esélye nálatok komolyabb kapcsolatra egy ilyen csajnak? mert én eddig azt figyeltem meg, hogy inkább a visszafogottabb lányoknak sikerült rendes kapcsolatot kialakítania fiúkkal. És a külső mennyire számít? Ha divatosabban öltözködik, máris csak szexre jó? :S
2009. nov. 8. 14:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
96%

Utolsónál a pont.

Ha nem vagy r.banc akkor ne is öltözz talán annak!

Ha annak öltözöl, akkor meg vállald, hogy annak néznek.

Függetlenül attól, hogy az vagy e vagy nem.

Ez olyan dolog, hogy aki nem punk, az nem öltözik punknak.

Aki nem skinhead, az nem öltözik skinheadnek.

Általában :D

15:07-es vtam

2009. nov. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
...ha r.bisen öltözöl, annak is fognak nézni!:)...lehet csinin felöltözni, akkor is, ha nem rí rólad, hogy itt egy potyaparty:)! Komoly kapcsolatot meg ne buliban keress:)...magamból kiindulva, buliban beállva nem épp feleségnek valót keresek:)! És ne feledd a mondást, minden férfi szereti a K lányokat, de mindegyik szűz feleséget akar! Öltözz divatosan és legyél szép:)...ha meg odamennek, küldd el a piba őket!
2009. nov. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%
Szeretném megvédeni a Kérdezőt!Az,hogy csinos,és esetleg figyelem felkeltő öltözéket visel egy buliban,még közel sem jelenti azt,hogy ribi!Az,hogy szeret diszkóba járni,még nem jelenti azt,hogy felszínes,üres liba.Szerintem mindig rossz pasikat fogott ki eddig,az ott bulizó kamasz pasik jelentős hányada a szexre hajt,de ez még nem jelenti azt,hogy nincsenek az ott jelenlévők között rendes hapsik.Csak még nem találkozott ilyennel,és ez nem feltétlenül az ő hibája!Én is jártam 17-18 évesen minden hétvégén diszkóba,csinosan felöltöztem,és rendszerint engem is meg akartak fektetni,pedig abszolút nem tettem közszemlére a testemet,inkább visszafogottabban öltözködtem.Mégis mindig az ilyenek találtak meg.Aztán egy szép napon megismertem azt a férfit,akivel ma együtt élek,és a menyasszonya vagyok.A diszkóban!
2009. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó, te egy vicc vagy. Ha ribisen öltöztél fel, akkor mit csodálkozol, hogy rádmászott mindenféle jöttment, de tényleg?

:D

2009. nov. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
A divatos szerintem nem egyenlő a ribissel... én én egyáltalán nem ribisen öltözködöm, buliba sem, nincs kinn fél mellem vagy a derekam, mégis ribinek néznek.
2009. nov. 9. 16:32
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
én a vissza fogottab csajokat kedvelem jobban.
2009. nov. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nekem volt részem mindkettő csajból és diszkóban is szedtem föl csajokat, de általában csak arra mentem, mint a legtöbben. Valahogy csak arra vitt a lélek. Viszont elismerem, akit nem tudtam olyan gyorsan megkapni, az utána elkezdett érdekelni és megszereztem magamnak és beleszerettem. Így volt egy egyéves kapcsolatom is például. 3 hónapig váratott a hölgy, de megérte, csodálatos 1 év volt. Viszont volt, akit első este megkaptam, na őt még egy alkalomnál többre nem vettem igénybe, ez ilyen bicikli, ennyi.
2009. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Valahol a kettő között...
2009. nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
100%
visszafogottabbakat jobban bírom.
2009. nov. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

csajszi, szerintem nem az öltözködéseddel van a gond, hanem a hellyel, ahol keresel magadnak pasit! =)

Ne dizsibe keress magadnak pasit, hanem menj ki az utcára, vagy egyéb helyre, ahol rengeteg jó csákó mászkál, de ne diszkóba próbálkozz pasit szerezni, mert ott az átlag fiú csak dugni való csajt akar :D... És itt nem azt mondom, hogy minden fiú csak kefélni szeretne, de ha már arra vágyok, és nincs barátnőm, akkor oda tévedek be! =)

19\F

2009. nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!