Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! A bulizós, menőbb, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A bulizós, menőbb, vagy az otthonülő, visszafogottabb csajokat szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
Az egyértelmű, hogy egyéjszakás kalandra az első a nyerő, de komoly kapcsolatra? A bulizós csajokra se kellene szerintem úgy tekinteni, mint egyértelműen r.bancokra... én is eljárok bulizni, de ha lenne egy komoly kapcsolatom, a barátom sokkal fontosabb lenne. De van-e egyáltalán esélye nálatok komolyabb kapcsolatra egy ilyen csajnak? mert én eddig azt figyeltem meg, hogy inkább a visszafogottabb lányoknak sikerült rendes kapcsolatot kialakítania fiúkkal. És a külső mennyire számít? Ha divatosabban öltözködik, máris csak szexre jó? :S
2009. nov. 8. 14:17
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Az utcán hogy lehet jól ismerkedni? Hisz nem szokás elsőre leszólítani vkit, hogy tetszik és megismerkedhetnénk-e. Akkor hogyan?
2009. nov. 10. 19:17
 22/23 anonim ***** válasza:

Kedves 11:09,13:11-es válaszoló!

Egy rohadt szóval nem írtam,hogy ribisen öltöztem fel!Annyit írtam,hogy csinosan.Ez nem egyenlő a ribissel.Arról meg,hogy egyeseknek meg savanyú a szőlő,nem én tehetek!Olvasd el újra,amit írtam,aztán utána pofázz.

2009. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Egyiket se.Nem szeretem a piás,cigizős buliba jàró lànyokat,de aki otthon depizik,az se jó.Legyen normàlis,töltse értelmes dolgokkal az idejét,mozduljon ki;de ne a bulizás legyen az élete.
2016. nov. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!