Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác akit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akit nagyon szeretek. ő régebb akart járni velem (3x is megkérdezte) de én nem-et mondtam, gondolva hogyha igazán szeret úgyse adja fel. Szerintetek még van esély hogy valaha is legyen köztünk valami? A többi LENT

Figyelt kérdés
4-5 éve ismerem és az érzések nem változtak.Régebb még "barátként" sokat beszéltünk (naponta)De mostanában már egymásra se irunk (gondolom büszkeségből, várjuk hogy a másik tegye meg újra az első lépést). Mit tehetnék hogy újra "beszéljünk"? Szeritetek még van esély? :|

2013. okt. 3. 11:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
tipikus női logika... ráb..sztál
2013. okt. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
most vagy soha
2013. okt. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Na az ilyen kérdéseknél látszik, hogy mennyire érthetetlen a női logika némely esetben...


Mit akarsz? Hozza le neked a csillagokat vagy mit? Ne várd el egy sráctól, hogy akármeddig próbálkozzon nálad! 3x mondtad neki, hogy nem. Mégis mit vártál, hogyan fog reagálni?


"Ha igazán szeret, akkor úgysem adja fel" Neked ez a bizonyíték, hogy szeret valaki? Ha te szereted, akkor nem vársz el ilyesmit tőle!


Na és most meg várod, hogy majd ő lépjen... Ahelyett hogy lejjebb vennél abból a nagy egódból és kezdeményeznél nála, ha tényleg érdekel.


Istenem, egyre hülyébbek az emberek...


Ha meg nem adta volna fel, akkor meg az lenne a baj, hogy miért rámenős, sőt ez már zaklatásnak számítana.


HP

2013. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem kell fére érteni...igenis szerettem őt,és ő is engem..de valahogy nem működött ezért nem akartam.. És néha rám ir meg beszélgünk de ritkán.. és igen.hülye vagyok hogy elutasitottam de ezt már elmondtam neki,és tud róla.. Néha jókat beszélgetünk,de viszont látszik h őt már nem annyira foglalkoztatja ez,habár néha még ir jo éjt sms-eket is... Nem tudom h mit tegyek.. Nem iok rá,mert félek hogy mit ir vissza,vagy talán vissza se irna..nem tudom, még vélemények? :)
2013. okt. 3. 13:59
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen éretlen vagy.Félsz ráírni.Kockáztatni kell,most neked kellene lépni.De szegény srácot teljesen megértem.Nem csoda,hogy már nem tudja mit akar.Teljesen elbizonytalanítottad.Ez csak is a te viselkedés miatt lett így.Eddig azt gondoltad nem fog menni vele,most rájöttél,hogy mégis?Teljes káosz az egész történet.Fő a határozottság!
2013. okt. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Azért most azt se kell hinni,hogy ő a jó és jajj szegény...mert közbe-közbe még másoknak is mondta h :"szeretlek",meg minden. Egynap irt másnap már nem,mert talált egy másik csajt akit széditsen...éppen ezért utasitottam el,mert ez volt a helyes döntés,és met tudtam h valójában milyen is ő...Mielőtt feltennétek azt a kérdést h :"Hát akkor miért szereted?" azért,mert egyszerűen nem tuom irányitani az érzéseimet..
2013. okt. 3. 15:07
 17/19 LeftBehind ***** válasza:
Félve kérdem meg,de hány évesek vagytok?
2013. okt. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Én 15,ő 16...
2013. okt. 3. 16:49
 19/19 LeftBehind ***** válasza:
79%
Mindent értek. Éretlenek vagytok még egy kapcsolatra. Te még egy romantikus mesevilágban élsz ő meg korához híven mindenkinek csapja a szelet vagy mert tombolnak a hormonjai vagy meg azt hiszi hogy ez menő.
2013. okt. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!