Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakorin nincsenek helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorin nincsenek helyes srácok/pasik?

Figyelt kérdés
Eddig majdnem mindig csak csúfságokba akadtam ://.

2013. okt. 9. 09:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Hát gondolom a helyes pasik nem ebben a témában b...ák a rezet
2013. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagyok csúfság de itt az átlag a nőknél 14-16 én meg 23 vagyok.
2013. okt. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Drek:),hidd el nem sütikre vadászgatnak itt és pont ebben a kategóriában.De értettem a viccet tehát:),kitartás,majd megérkezik az a virtuális sütikéd is,aztán csak gyõzd falni;)
2013. okt. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
11-es miért ne? Szép nők is vannak itt. :) Ezt tapasztalatból mondom. Vagy legalábbis olyan, aki nekem tetszik. :D
2013. okt. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
13 én tényleg sütit akartam. xD Tudod milyen régen ettem krémest? :O Egyébként értem miről beszélsz, de a kapcsolatépítésben nem vagyok jó...
2013. okt. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Nincsenek.


Kopasz, egybenyakú, BMW-s "vállalkozók" sincsenek.

2013. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Akkor minek pocsékolod a drága idődet itt?
2013. okt. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
KIKÉREM MAGAMNAK! én lenni 10/7
2013. okt. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Pretty_Fighter ***** válasza:
Én ismerek innen helyes pasikat:)
2013. okt. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Drek nyilj meg jobban,ha komunikálsz attól nem lessz semmi bajod,:) és voilaa lassan debiztosan igenis tudni fogsz párkapcsolatot is építgetni.Csak egy apró lehelletnyi ambició....ha magaddal van bajod,senki sem lehet égbemenõen tökéletes.Pl. aki tudja hogy zsír sármos férfi,pénzzel,autóval meg minden ami kell az erkölcsileg (tisztelet a kivételnek!),nagyon sok határt lép át mert Õ macho,nõknél is aki isteni kisugárzással,bombázó testtel rendelkezik bizony hajlamos nagyon lekezelõen viselkedni másokkal mert ki vagyok én.De vannak a nem full tökéletesek,akik tudják értékelni az emberi lélek melegségét,na ezekkel a személyekkel gond nélkûl tudsz kapcsolatot teremteni,csak az emberség,a becsület az mindig maradjon meg!
2013. okt. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!