Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakorin nincsenek helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorin nincsenek helyes srácok/pasik?

Figyelt kérdés
Eddig majdnem mindig csak csúfságokba akadtam ://.

2013. okt. 9. 09:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ja most jut eszembe régen volt egy akinek egész cuki pofája volt, de agyilag az se volt 100-as
2013. okt. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Én annak tartom magam, és általában pozitívak itt is a visszajelzések. Szerintem ez is egy lehetőség ha úgy alakulnak a dolgok, az egész elhatározás kérdése, ha szimpatikusak vagyunk egymásnak. Persze nem ilyen egyszerű.
2013. okt. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
"Kedves" kérdező. Nem teng túl egy kicsit az önbizalmad? Feltölthetnél egy képet, hogy te hogyan nézel ki.
2013. okt. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Mivel nem ismersz, így természetes, hogy nem tudod, mi velem a "gond". Hidd el, a nyíltságommal semmiféle probléma nincs, az se okoz gondot, hogy teljesen idegen személyekkel beszélgessek, legyen akár nő akár pasi. A gond az, hogy néha a negyedét se értik meg annak, amit mondok nekik, ez pedig már nem az én hibám...

Tudom magamról, hogy milyen vagyok, de hogy őszinte legyek, nem akarok változni, szerintem pont jó így ahogy van. Akinek nem tetszik az menjen tovább. :D


Nem a külsőm, vagy az önbizalomhiány okozza azt, hogy nem vagyok jó az emberi kapcsolatokban. Csak egyszerűen túl sok az olyan, aki semmit érdeklődést nem ébreszt bennem. Sajnos elég sokan értelmileg egy amőba szintjén állnak...

2013. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Vannak helyes srácok. :)


"Kopasz, egybenyakú, BMW-s "vállalkozók" sincsenek."


Még csak az hiányozna, hogy ilyenek tanyázzanak itt...pf.

2013. okt. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én ronda vagyok
2013. okt. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nicseek.
2013. okt. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet magadrol kérdezö privibe.

Ha elküldted küldök én is.

2013. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!