Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor szerintetek mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szerintetek mi van?

Figyelt kérdés
Van egy srác,gólyatáborban ismertem meg.Közel kerültünk egymáshoz már ott.A vállán aludtam,meg ugrattuk egymást.Most suliban is majdnem egész nap együtt lógunk,hülyéskedünk,ölelget,az ölébe ülök,ha nincs hely a padon,meg mindig emelget.Tesin is amíg az e-naplóba beírta a tanár a hiányzókat ő leült egy padra,már nem volt hely.Én odamentem és elvettem tőle a labdát és elkezdtünk hülyéskedni és megfogta a combom és elkezdte simogatni,mert oldalt álltam mellette.Meg ma azt mondta,hogy nagyon cuki vagyok,meg aranyosak a szeplőim.Csak nem tudom,hogy ezeket komolyan vegyem-e,mert az a szívtipró tipus,akinek minden héten más barátnője van,sok mindenkit hülyít.Pláne,hogy osztálytársam nem lenne túl jó ötlet kavarni.Jahh meg face-n olyanokat ír néha h reméli nincs sok ruha rajtam,mert most úgy ide jönne és széjjel szed,de én ezeket mindig próbálom poénra venni.Meg órán is sokszor észre veszem,hogy engem néz.Szóval,szerintetek mit akarhat tőlem? 15/l
2013. okt. 10. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ki akar hívni egy sakk párbajra
2013. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

xd

de szerintetek csak a szexre kellenék?

2013. okt. 10. 20:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
csak egy éjaszakára kellesz...fap
2013. okt. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15 éves szívtipró?
2013. okt. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A leírt szöveg alapján, igen, csak a szexre kellenél neki. Szerintem hanyagold, ha nem akarod, hogy csak egy éjszakás kaland legyél neki.
2013. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor ezt bebukta,mert 15 évesen nem fogok vele lefeküdni.:DD

El van tájolva.

2013. okt. 10. 20:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért jöhetnek még vélemények.:DD
2013. okt. 11. 14:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!