Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál, még nem is ismer (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utál, még nem is ismer (? )

Figyelt kérdés

Angolon összevagyunk vonva egy másik osztállyal és a mi osztályunkból 4en vagyunk,csak n vagyok lány. Egyedül érzem magam. A másik osztályból van egy beképzelt,hangoskodó srác,van bnője,aki valamiért utál engem. Nem is ismer. Mindig odajön és próblna odegesíteni meg beszólogat csak azért mert látja h egyedül vagyok. Nem értem miért csinálja,van bnője foglalkozzon vele! Nagyon rosszul esik,utálom már az egészet

18L



2013. okt. 10. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy görény.Viszont dugna.Csak a nője miatt nem teszi.
2013. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen gyökér ember van, ehhez szokj hozzá. Próbáld figyelmen kívül hagyni, akkor majd megunja.
2013. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Legyél talpraesettebb, csak azon találnak fogást, aki kimutatja a gyengeségét. Szólj vissza neki, aztán fuldokoljon a saját mérgében.
2013. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi #1:)

Nem hiszem h egyáltalán bejönnek neki. De akk csak ezzel tud szórakozni?

2013. okt. 10. 20:57
 5/11 A kérdező kommentje:
#2 #3 köszi:)
2013. okt. 10. 20:58
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen nem vagy neki szimpatikus.. és ezért piszkál.
2013. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én se csinálok semmit pedig ezek után ő se szimpatikus nekem. Annyira rosszul esik. Legszívesebben be se mennék órára
2013. okt. 10. 21:05
 8/11 Tarnolf ***** válasza:
Szólj vissza neki, de valami olyat, amivel jól beégeted. ;) Ha velem szívóznak, ezt teszem és bejön. :)
2013. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 HotChoc ***** válasza:
100%
Ne figyelj rá. Egyáltalán ne. Nézd levegőnek. Vagy egy másik módszer (ezt egy könyvből idézem) "Próbáltam elképzelni, hogyan nézne rá Vera - mintha kis darab kutyasz.r lenne a cipőjén..." vagy még valami: ha legközelebb ki akar veled kezdeni, nézz az arcára, kezdj el vigyorogni, és csinálj úgy, mint aki nagyon vissza akarja fojtani a röhögést, ezzel zavarba hozod :D
2013. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:)
2013. okt. 10. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!