Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan srácok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan srácok, akik úgy gondolják hogy soha de soha nem lesz barátnőjük?

Figyelt kérdés
szerelem

2013. okt. 12. 21:48
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Igen. 28 F. 3 diplomával és megfelelő munkával állom itt úgy, hogy soha nem volt barátnőm és már esélyét sem látom, hogy legyen. Ma cirka 3 lány utasított el, ronda vagyok és már azon gondolkozom, hogy hogyan vessek véget a dalnak.
2013. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Igen, én.

Csúnya vagyok, hisztis és komolytalan. Alap suli végzettségem van. Ráadásul nem vagyok az a határozott férfias típus.

Bár vannak pozitív tulajdonságaim is.

23f

2013. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
semmi jó nincs bennem
2013. okt. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
26/f szűz :( Es még egy csaj kezét se fogtam soha.
2013. okt. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Én. 17/F


Pedig magas vagyok,sportolok,igényes..csak csendes.

2013. okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Vannak, meg lányok is. Szerintem nekem sem lesz, soha.


19L

2013. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Szerelem?

chhö...már rég lemondtam róla.

kapcsolat...sose lesz nekem.

társ? soha sem fogok elérni egy lányhoz.

nyáron kislányos zavaromban...felvágtam az ereimet a nagy nyomorultságomban.

Most mér csak 3 dolog jár a fejemben.

1-szüzen haljak-e meg vagy sem, menjek-e el 1 ku--vához vagy ne.

2-ugorjak 1 vonat alá vagy---

3-ugorjak le inkább egy 10 emeletes panelről.


Komoly fejtörést és nagyon komoly határozottságot igényel a dolog, de---


----ha nem lett volna ilyen ingerszegény életem...természeten most nem járna az eszem ilyeneken.


Azt kapod, ami adsz!

2013. okt. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 LePeDő ***** válasza:
17-es mi a baj? A szerelemről nem szabad lemondani..
2013. okt. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Én ennek a forditottja vagyok. Azt mondom mindig hogy nem baj, bármelyik nap összejöhet buszozás közben, vagy üditőzés közben de már évek óta nem jött össze semmi.Na melyik a jobb?
2013. okt. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Nem jön össze és a legszörnyűbb az, hogy ebben senki sem segíthet. Az a baj, hogy magad sem. Nem leszel helyesebb, nem lesz több magabiztosságod ha végig félős kisfiú voltál. Nem fog megváltozni semmi, hiába ébredsz úgy, hogy na most kimegyek az útra és nézni fognak engem a lányok. Nem és nem. Ugyanúgy elmennek melletted és rád sem néznek. Nem változik semmi. Utána elkeseredsz és te fogsz próbálkozni, de akkor a maradék önbizalmad is elmegy, ha kapsz egymás után 10-20-50-100 elutasítást. Akkor eléred a szakadék mélyét és beletörődsz a magányba. Én ezt a létrát már megmásztam. Belefáradtam a szélmalomharcba. 20 ből 18 ismerősöm stabil kapcsolatban él, sokan házasodnak, gyermekük lesz. Úgy néznek rám, mint egy holdkórosra, anyám is melegnek hisz már. Senki sem tud ezen segíteni, csak te magad. De nem leszel egyik napról a másikra sem George Clooney, sem Bill Gates, sem egy Schwarzenegger, sem nem egy nagy dumagép. Forever alone.
2013. okt. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!