Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan srácok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan srácok, akik úgy gondolják hogy soha de soha nem lesz barátnőjük?

Figyelt kérdés
szerelem

2013. okt. 12. 21:48
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Egyszerűen a legkisebb rejtett félelmet is kiszimatolják a lányok és akkor döfnek még egyet beléd, hogy BOCSI DE NEM! EEEEEEEeelllegemmmmm vannnnnnn.
2013. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Erős vagyok, legalábbis legtöbbször. De a sokadig NEM után már minden 7 en legalább egyszer éjszaka lefekvés előtt kicsordul a könnyem, hogy egyedül halok meg, soha egy lány sem akart még csak csókot sem adni.
2013. okt. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínűtlennek tartom, hogy valaki szerelmes legyen belém. Ha ez elő is fordulna, annak a valószínűsége, hogy én is pont belé legyek szerelmes, nulla.
2013. okt. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
18%
Akkor legyetek b.u.z.i.k azt ne rinyáljatok. Ki tart vissza??? Senki!
2013. okt. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Vannak biztos.
2013. okt. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 butusbrutus válasza:
Szerintem a gond ott kezdődik, hogy túl sokra tartjátok a nőket ill. túl sokat vártok el tőlük. Sajnos szegénykék többsége ostoba és sekélyes, egy szomorú percet nem érdemelnek nemhogy könnyeket... Lehet hobbit, programokat csinálni saját magatoknak, illetve mindenkinek meg lehet tanulni szeretni saját magát és mindjárt nem lesz olyan nagy a magány.
2013. okt. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Én is zenész :)
2013. okt. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
án úgy érzem h nem lesz ha összejön a célom akkor a munka fogja kitölteni az életem és nem sok magánéletem lesz így nem gondolkozom kapcsolatban szerelemben mert tudom h nem menne a kettő és nem tartana ki mellettem senki így lemondok róla de nem jelenti azt h boldogtalan vagyok és szexpartnert is tudok találni ha kell :)
2013. okt. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Én úgy gondoltam, de aztán az istenek másképp rendelkeztek... Aztán elvettem :D
2013. okt. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Itt szinte csak olyanok vannak...
2013. okt. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!