Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudod megállapítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod megállapítani egy csajról, hogy roma-e?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, akin tisztán látszódik bőrszín és/vagy viselkedés alapján.


Olykor lehet látni, biztos ti is ismertek ilyet, vagy láttok olyan lányokat, akik enyhén barnák, fekete hajúak, és akár még rá is mondanád, hogy cig*ny.

Csak normálisan beszélnek, viselkedésük is normális, de azért elmenne "jól nevelt romának" is, bármilyen furán hangzik. Ráadásul, ha még szép is a lány.


Nektek is volt, van ilyen eset, ismertek ilyen embert?



2013. okt. 13. 19:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

nem bántasz meg ezzel :)

egyébként a barátom sem kedveli a romákat,de mivel tudja,hogy más vagyok,nem érdekli.

téged zavar(na) a lány származása?

2013. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 My Conserve ***** válasza:

A kérdezőnek: szerintem sokan vannak, akikről a külsejük alapján nem lehet ezt biztosra megállapítani.


Utolsónak:

"Én is félig cigány vagyok és rajtam se látszik. De amióta elkezdtem növeszteni a bajuszomat a boltokban a biztonsági őrök mindig hátra visznek átkutatni, meg a rendőrök is mindig igazoltatnak, de soha nem volt semmi gond."

Nem lehet, hogy mégiscsak látszik?

2013. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

# 12

Az a baj, hogy kb 1 éve "felébredt" bennem a cigány vér. :D:D:D:D:D

hátrazselézem a hajam, inget hordok.....megnövesztettem a bajuszomat.....így látszik, de ha visszamegyek "magyarba" akkor a kutya se mondja meg rólam.


legalább is 1 évvel ezelőttig senki sem tudta ezt rólam.

2013. okt. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

11-es:


Őszintén szólva igen, de szerintem mást is.

2013. okt. 13. 22:48
 15/20 anonim ***** válasza:

Rengeteg olyan eset van, amikor egyáltalán nem tudod megállapítani.


Például van egy volt osztálytársam. A palija is már félcigány. A lányukon egyáltalán nem látszik, mert igaz, hogy barna szemű meg hajú, meg kicsit barna bőrű, de az ember azt is gondolhatja, hogy napozott vagy egyéb.


Vannak kreol bőrű nem cigányok.

De aztán lehet, hogy a felmenőik között igenis volt cigány, és azért kreol kicsit.



Én általában a szemről tudom. Azon annyira látszik sokszor, hogy majdnem sötétfeketés és kicsit más a vágás. br

2013. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
12,13# :DDDDDD
2013. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én arcvonásokból veszem észre. Egy férfiról is sejtem,hogy az, pedig szinte fehér bőrű és kék szemű. világos barna a haja. De valahogy mégis, az arca.

Amúgy sok ilyen világosabb bőrű cigányt látni már.


De jártam már úgy is,hogy mint utólag kiderült, volt 2 félcigány osztálytársam, pedig kinézetre nem cigánynak néztem őket. Utólag ahogy a cigány szülőket megnéztem, azt mondtam, jé tényleg. Rajtuk látszott, de ők is világosabb bőrű cigányok voltak.

Aztán ismertem egy lányt, egy évvel felettem járt, az anyja cigány, az apja állítólag félvér. Mégsem néztem kiskoromban annak, sőt, az anyját sem. Utólag hallottam az anyukájáról,hogy cigány. Így "felnőtt fejjel" nézve egyébként látszik is rajta. Nem az a nagyon barna, de kreol bőrű, fekete hajú és zöld szemű. A lányon viszont alig látszik, ő fehér bőrű, barna hajú, és neki is zöldes szeme van. De őt már elég régen láttam.

Szóval van már annyi keveredés

2013. okt. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Tényleg más a szemük vágása. Meg még az orrukról, vagy néha a hajukról is meg lehet mondani(dús hajuk van).
2013. okt. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Durva ez a keveredés.


Én egyszerűen már nem is tudom elképzelni, hogy létezik tiszta vér.

2013. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 My Conserve ***** válasza:

13:

"hátrazselézem a hajam, inget hordok.....megnövesztettem a bajuszomat.....így látszik"


Aztán hegedülni tudsz-e? :)

Mert ha nem, akkor ez nem a cigány vér, csak vagányság.

2013. okt. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!