Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem közeledik felém?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem közeledik felém? Fél tőlem vagy valami?

Figyelt kérdés
Van valaki aki tetszik nekem, sőt talán többet is érzek ennél, a lényeg, hogy mutat felém jelzéseket amiből talán levehetem, hogy én se vagyok közömbös a számára, de mégis már semmi. Már egy ideje kb 1. vagy másfél éve ez van hogy csak "nézegetjük", "kerülgetjük" egymást. Igazából ő az idősebb neki kéne lépni nem? Meg én amúgy is félnék hozzá közeledni mert eléggé olyan hidegnek vagy inkább zárkózottnak mutatja magát. Amúgy mindketten nő neműek vagyunk de most ez itt annyira nem is lényeges mert kíváncsi vagyok mindenki véleményére, hogy mit tehetnék.

2013. okt. 16. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ő is érzi, nem valószínű, hogy tőled fél, hanem a helyzettől. Ha nem érzi, akkor meg mindegy.
2013. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nehéz helyzet, hogy két nem hetero beállítottságú ember hogyan tudassa egymással az érzéseit, ha mondjuk nem nyilvános az identitásuk ... szerintem nincs jelentősége, hogy ő az idősebb, léphetsz te is
2013. okt. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!