Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találkozhatnék visszahúzód...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találkozhatnék visszahúzódó lányokkal, ha suliban mindenki foglalt és máshova nem nagyon járnak el?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 13:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

nem tudom.


halálfélelmet érzek.

2013. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező egy eléggé poszeszív természet lehet. Aki már a visszahúzódókat keresi, az később visszahúzza majd a lányt a régi családjától és úgy irányítja és rombolja le lelkileg ahogy csak lehet.
2013. okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

# 12:

De az is lehet, hogy szimplán nem akar olyan lányt, aki buliról bulira vándorol, minden átkozott napon; hanem egy nyugodt kicsit magának való hölgyet keres...


Mi ez a negatív mentalitás?

2013. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de én a visszahúzódókra azt értem, akik csendesek, nem feltűnősködnek, nem szeretnek a középpontban lenni, félénkek. Nem pedig azokat, akik elrejtőznek a világ elől. Szerintem akik nem mennek ki az utcára, ők nem visszahúzódóak, hanem van valami szociális fóbiájuk.

Attól mert valaki visszahúzódó még járhat el otthonról, max a személyiségéhez mérten választ helyeket, pl könyvtár/művelődési hely.

De amúgy meg minden helyen előfordulhat visszahúzódó személyiség. Még buliban is látni néha, amikor csücsülnek csendesen :D

Buszon is rengeteg ilyen lányt látni...

2013. okt. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#14 A szociális fóbiások is így kezdik szerintem. Csak csendesen elvannak valahol, van 1-2 barátjuk is, néha eljárnak ide-oda... Csak aztán ha sokat csesztetik őket a nem visszahúzódó, nagypofájú egyének, előbb-utóbb úgy döntenek, nem kérnek a világból, békésebb nekik otthon.
2013. okt. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

15: Hát azért ezt nem mondanám. Ismerek visszahúzódó lányokat/fiúkat és egyikből se lett antiszociális és nem is lesz, ugyanis vagyok olyan kulturált környezetben, hogy nem csesztetik őket, hanem próbálják kihúzni a véleményüket, inkább segítik őket.

Persze vannak ahol tényleg kinézik az ilyeneket, de ott szerintem az intelligencia is hiányzik a gúnyolódók részéről.

Másrészt, mert egy buliban kigúnyolják őket (vagy egyéb helyen, ahol vannak ilyen tinip*csák :D ), attól még mehetnek olyan helyre, ahol tudják, hogy értelmes emberek vannak. :D


Azért az antiszociális nem egyenlő a visszahúzódóval!

2013. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16 Nem is csak az a baj, ha kigúnyolják őket, az is iszonyúan zavaró, ha csak "segíteni" akarnak.
2013. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

13-as, igazad van, viszont a két véglet között van köztes is, csak a kérdező el kell fogadjon egy okosabb nőt/lányt maga mellett, s nem olyat, aki nem tud magáról sem, hanem csak kötöget és varr otthon :P.

Annak ellenére, hogy sokan nagyon visszafogottnak látnak engem, elég sok buliban voltam és egyikben sem olyan volt a társaság, hogy a combomat fogdosták volna. Igyekeztem olyan helyeken megjelenni, akár kulturális rendezvényeken, ahol nem az piálás és annak következményei voltak a középpontban.Így is lehet visszafogottnak lenni.

2013. okt. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18 Te simán csak egy sznob vagy, nem visszafogott. Aki inkább otthon van szívesebben, az nem tud magáról sem és csak kötöget és varr...? Rém okos vagy, valóban.
2013. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

# 18:


Akkor elárulom neked, hogy én is szenvedtem szociális fóbiától és ezért értelemszerűen kerültem az olyan helyeket ahol sok ember volt. Mióta meggyógyultam annyiban változott a felállás, hogy azért eljárok néha pubokba és hasonló közösségi helyekre, viszont a bulikat még így is elkerülöm jó messzire...


A másik pedig az, hogy szeretek nyugisabb dolgokat csinálni, amikor együtt lehetek pár haverral, barátokkal és esetleg, ha van barátnővel. Nem szoktam kötögetni és ilyen hülyeségek. Szóval a lényeg, hogy genetikailag introvertált személyiség vagyok.


# 16:

Antiszociális =/= szociális fóbiás... jó lenne már megtanulni a különbséget, mert az antiszociális ember gyakorlatilag szociopata, míg a szociális fóbiától szenvedő ember csak fél a szociális interakcióktól.

2013. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!