Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről az indokról? Ezt mondta egy lány amikor csak barátságot szeretne.

Figyelt kérdés

Na tudni kell rólam,hogy jó ember vagyok.Ő már a 6. lány volt egymás után aki csak barátságot akar és nála már kifakadtam,hogy miért

Erre azt válaszolta,hogy olyan ritka és jó személyiség vagyok,hogy nem akar elveszíteni.

Ez nekem rosszabbul esett mintha azt mondta volna,hogy csúnya vagy.

Mit gondoltok erről?



2013. okt. 16. 20:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Értenél egy nagy semmit.Most azt se érted a kérdésed alapján hogy miért mondta ezt a lány és az a bajod hogy nem mondta hogy randa hüllő vagy.Lényegében ez is egy siránkozó blabla kiakadtam szerencsétlenség vagyok tucat rívás.
2013. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Szóval veszekedni szeretnél.

Ezt ám félre lehet érteni!Jó vagyok,de mégse kellek.Ergó lenne esélyem nála ha jobb lennék.

Akkor inkább mondja az igazat!

2013. okt. 16. 20:23
 13/20 Pain for Pleasure ***** válasza:
92%
Azt hitte majd beveszed ezt a szépített dumát és nem fog megbántani vele. Nem jössz be neki.
2013. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezt csak akkor tudod félreérteni, ha félre is akarod. Nem kell ebben többet belelátni, egyszerűen csak kedves akart lenni, hogy ne bántson meg. Naponta 50 olyan kérdés van itt, hogy a lányok miért nem tudnak kedvesen visszautasítani, erre tessék...
2013. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Miért akarnék veszekedni?

"Na tudni kell rólam,hogy jó ember vagyok.Ő már a 6. lány volt egymás után aki csak barátságot akar és nála már kifakadtam,hogy miért"

Nyilván az ellentmondás nem túl jó önkritika és a hozzáállás és a beszédstílus és az egész összkép egy sírós nyavalygásba ömlesztve.

Gondolom te ezek után mind a 6 csajt el is felejtetted és soha többé nem is kerested meg őket.

2013. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy rondának tart...Lehet, hogy csak nem működik valami.

Lehet ritka és jó személyed úgy is, hogy nem biztos, hogy számára is olyan szerelmi varázzsal bír.

2013. okt. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hm, bárcsak találnék már egy ritka, és jó személyiségű fiút.
2013. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A bunkó és a korrekt elutasítás között óriási különbség van!
2013. okt. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ajánlom a Randiguru bevezető monológját.
2013. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
53%

Nem akart megbántani, de nem jössz be neki.

Ha azt mondta volna, hogy bocs, de nem tetszel eléggé, akkor meg valószínűleg idejöttél volna, hogy mennyire felszínes az összes nő. Tök mindegy, nem?

2013. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!