Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Melyik lenne úgyneveze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Melyik lenne úgynevezett nyafkább illetve lehet vonzó?

Figyelt kérdés

Adott két egykorú fiú, az egyik rendkívül nagyzoló, nem is tűnik annyira érettnek, és a legkisebb dologtól is undorodik, pl. kimenni esőre kabát nélkül, csapból inni, hozzáérni egy pókhoz vagy megenni valamit ami leesett a földre (linóleumra, nem sárba), a másik viszont elég szerény, szerintem mindent megcsinálna amit az előbb említett nem, viszont könnyen sír a legkisebb dolgokon is.


Kérdés, hogy melyik tűnik a leírtak alapján nyafkábbnak, illetve melyikük miben-miben vonzóbb látatlanul?


(ui.: egyik sem vagyok csak nézem hogy mindketten ilyen furák és érdekelne)



2013. okt. 16. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:

mindkettő defektes.

De talán a második kicsit esélyesebb a párkeresésben.

2013. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem fogalmaztam meg tökéletesen, előbbi eldurvult eset mert eléggé elkényeztetettnek tűnik, a másik viszont alapból egy vékony ember, de a sírást úgy képzeljétek csak el hogy a többieknél sír többször, nem látom azért évi 3-4-nél többet pityeregni.
2013. okt. 16. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!