Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem lesz barátom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz barátom ha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

16/L

Az egyik fiú ismerősöm aki nekem nagyon tetszett, már szerelmes voltam beléje, és én is tetszettem neki, de nagyon nem ismert. Mikor megismert jobban azt mondta, hogy bolond vagyok és nemnormális:( Soha nem lesz barátom meg sok hasonló dolgot vágott a fejemhez. Ez nagyon letablózott. Nem vagyok csúnya, mindenki szerint irigylésre méltóan szép vagyok, de szerintem nem:S

Az életem nem a bulik, az italok és a drogozás körül forog. Szeretnék tanulni tovább, ezért nagyon tanulok. Imádok sétálni, főleg Ősszel. Szeretek verseket olvasni, főleg a szomorúakat. Valahogyan nagyon hatnak rám.

Ha meglátom, hogy valaki szenved azt nem bírom és elkezdek könnyezni. Mutklór néztünk egy zsidós filmet és majdnem kirohantam az osztályból mert már nem bírtam tovább, a többiek meg viccelődtek. És még én vagyok a hülye. Volt egy lány ismerősöm aki tényleg beteg szerencsétlen és piszkáltál, lögdösték én meg rájuk szóltam és utána én voltam a rossz. És mindig azt mondják ha nem változok meg akkor soha nem lesz barátom:(


2013. okt. 20. 12:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Miért adsz mások véleményére?Főleg ha ilyen bunkón adja elő?

Tuti lesz barátod,kár sírnod.

2013. okt. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Keress egy képkeretezőt, ha "letablóztak"...
2013. okt. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%

de lesz.


3......2......1......na mennek a privik

2013. okt. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Nagy világot látott ember vagyok,és öreg közel 100 éves vagyok. De a nők szinte egyformák,nehéz kezelni őket ezért iszok meg most is inkább egy jó korsó sört! Egédzségetekre.
2013. okt. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Lesz olyan idő amikor csak dugni akarnak és lesz több száz jelentkező akiket te utasítasz el. Majd valószínű találsz egy fiút akivel úgy érzed le tudnád vele élni az életed. A többit nem lehet megmondani.
2013. okt. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Amúgy meg nincs veled baj.Egy része pozitív.

Az,hogy érzékeny vagy meg megint nem baj.Igaz néha kellemetlen.De ha tudja kezelni az ember akkor nincs baj :)

2013. okt. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

"bolond vagyok és nemnormális:( " Ez olyan aranyos :D

Te vagy az én emberem kérdező. :D Keress fel!

2013. okt. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

7es.

Te minden lánynak ezt írod :D

2013. okt. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem igaz ez 8-as, csak majdnem mindenkinek. Na jó nem. Ne figurázz ki :(
2013. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nincsen benned semmi furcsa, fiúként mondom. Én is tanulok, szoktam verseket is olvasni, szeretek gondolkodni, csúnya sem vagyok, stb. :) Szóval nem hinném, hogy ezekből fakadóan bármi problémád akadna. :) Nem lehet, hogy inkább más miatt tartott furának az a fiú?
2013. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!