Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem lesz barátom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz barátom ha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

16/L

Az egyik fiú ismerősöm aki nekem nagyon tetszett, már szerelmes voltam beléje, és én is tetszettem neki, de nagyon nem ismert. Mikor megismert jobban azt mondta, hogy bolond vagyok és nemnormális:( Soha nem lesz barátom meg sok hasonló dolgot vágott a fejemhez. Ez nagyon letablózott. Nem vagyok csúnya, mindenki szerint irigylésre méltóan szép vagyok, de szerintem nem:S

Az életem nem a bulik, az italok és a drogozás körül forog. Szeretnék tanulni tovább, ezért nagyon tanulok. Imádok sétálni, főleg Ősszel. Szeretek verseket olvasni, főleg a szomorúakat. Valahogyan nagyon hatnak rám.

Ha meglátom, hogy valaki szenved azt nem bírom és elkezdek könnyezni. Mutklór néztünk egy zsidós filmet és majdnem kirohantam az osztályból mert már nem bírtam tovább, a többiek meg viccelődtek. És még én vagyok a hülye. Volt egy lány ismerősöm aki tényleg beteg szerencsétlen és piszkáltál, lögdösték én meg rájuk szóltam és utána én voltam a rossz. És mindig azt mondják ha nem változok meg akkor soha nem lesz barátom:(


2013. okt. 20. 12:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
azt mondta ezekért vagyok ütődött
2013. okt. 20. 12:19
 12/20 anonim ***** válasza:
fiatalok még semmit nem tudnak az életről, mi tudjuk milyen amit mondasz nyugi kinövik majd :) én se voltam jó gyerek aztán most h már az életem kell tervezni, magamról gondoskodnom , egyedül talponmaradnom hidd el rengeteget komolyodtam, máshogy látok mindent :) majd egyszer mindenkinek eljön az életébe az a pillanat amikor fel kell nőnie.....örülök neki h te így látod a dolgokat a jövőddel foglalkozol így még sokra viheted :) és ne foglalkozz vele h milyenek nem kell sokáig elviselned őket, alkalmazkodnod meg végképp nem kell maradj csak meg ilyen amilyen vavy .....én is mindig más voltam, kilógtam a sorból de ez nem baj örülök neki :) a lényeg h ne mások szerint éld az életed ne más mondja meg mi a jó, helyes...tudd mindig mit és mennyit érsz és ehhez tartsd magad :)
2013. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Miért pontoztatok le? Én tényleg komolyan írtam a kérdezőnek, hogy ismerjen meg. Szoktam írni és neki is költenék verseket.
2013. okt. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ha nagyon tanulsz, akkor kezd az alapokkal: szavak helyesen írása.


A kérdésre válaszolva ne változz meg, mert szarul éreznéd magad a bőrödben. Egyszer valaki úgyis azért fog szeretni aki vagy. Fiatalka vagy még, nincs semmi veszve.

2013. okt. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A 13as egy pszichopata, ne írj neki!!!
2013. okt. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Van köztünk egy pici hasonlóság, kérdező.

Érzékenyebb vagy, mint a népesség nagy része. A környezeted meg éretlen.

Ne aggódj azon, hogy sosem lesz párod. 16 éves vagy, előtted az élet. én is sokáig így álltam hozzá, mégis van párom.

írhatsz privit, ha gondolod.

No para, lány vagyok :D


19L

2013. okt. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Jajj te lány.Nem mindenkinek a ribizli viselkedésű lányok jönnek be.Amiket leírtál szerinten igenis irigylésre méltó.Szép vagy,okos,tovább akarsz tanulni,nem az az életed,hogy diszkóban egy idegen részeg meghúzzon.Ez pedig jó.

Szóval fel a fejjel,100%,hogy találsz magadnak valakit :)

2013. okt. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Öregapád térde kalácsa pszichopata!
2013. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Dehogynem lesz :D az én barátnőm sem éppen egy "normális lány", mégis nagyon szeretem. Te is találni fogsz valakit, és ne hallgass a sok idiótára, aki körülvesz. 17/f
2013. okt. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyiket sem ismertem, mivel meghaltak, szóval nincs összehasonlítási alapom. Pláne nem társalognék egy térdkaláccsal.
2013. okt. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!