Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgyis a rosszfiúk kellenek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgyis a rosszfiúk kellenek, akkor érdemes egyáltalán próbálkozni?

Figyelt kérdés

Többen mondják a szolídabb tipusú srácoknak, hogy "növesszenek tököt", nyomuljanak, stb...

Viszont aki megteszi, általában azt tapasztalja, hogy nincs eredménye. Aki viszi valamire, általában egy melldöngető, nagyotmondó alak. Azt viszont gondolom, mindenki tudja, hogy aki nem olyan, az nem fordulhat ki önmagából.Akkor viszont van valami értelme?



2013. okt. 22. 21:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
óh szegény te :D hát igazából tényleg meg lehet érteni, hogy kialakultak a lányokban egyes védekező reakciók. asszem már nem is direkt csinálják, hanem csak jön. de néha tényleg kell is.
2013. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Vicces egyébként, hogy a TV 2-n pont most megy egy témába vágó "zöldség." Nézi valaki?
2013. okt. 22. 22:14
 23/25 anonim ***** válasza:
óhh, már ezerszer láttam a filmet, nagyon jó!: :D
2013. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Ami a leteperést illeti, az csak akkor megy, ha te is akarod. Ezen nem kell múlnia!
2013. okt. 22. 22:29
 25/25 anonim ***** válasza:

kérdező nézz körbe, a lányok/nők nagyon nagy része van kapcsolatban, szerinted mindegyikőjük pasija melldöngető, rosszfiús pasi?!

én úgy látom, csak a "rib.ncos" vagy "partip.csa" lányoknak vannak ilyen típusú barátaik. nem igazán értem az ilyen kérdéseket,azok a fiúk, akik ezt mondják, ennyire rossz helyen próbálkoznak? vagy én élek vmi különleges helyen ahol más a helyzet?

2013. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!