Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgyis a rosszfiúk kellenek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgyis a rosszfiúk kellenek, akkor érdemes egyáltalán próbálkozni?

Figyelt kérdés

Többen mondják a szolídabb tipusú srácoknak, hogy "növesszenek tököt", nyomuljanak, stb...

Viszont aki megteszi, általában azt tapasztalja, hogy nincs eredménye. Aki viszi valamire, általában egy melldöngető, nagyotmondó alak. Azt viszont gondolom, mindenki tudja, hogy aki nem olyan, az nem fordulhat ki önmagából.Akkor viszont van valami értelme?



2013. okt. 22. 21:32
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Hidd el nekem, 79 %, nincs mindenkire ráírva, milyen belül!

Sokkal egyszerűbb lenne minden.

2013. okt. 22. 21:46
 12/25 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg nincs ráírva, de az ember a hibáiból tanul, és óvatosabban és megfontoltabban közeledik utána.


Az én párom nem egy jó képű pasi, átlagos, viszont határozott és nem futamodik meg.

Én például azt szeretem ha egy pasi bókol, és nem adja fel az első visszautasító nézésemtől.

Minden párom elsőre nem tetszett, de ahogy megismertem őket jobban, a belsőjük megszépítette a dolgot.

2013. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Mennyire visszautasító az a nézés?
2013. okt. 22. 21:56
 14/25 anonim ***** válasza:
Nekem nem a rosszfiúk kellenek, ilyenér ne változz meg!!! please!!!!
2013. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Olyan, Úristen mit akar ez tőlem nézés.
2013. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
pont tegnap éltem ezt át :D kicsit meg is ijedtem.....
2013. okt. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Mit éltél át, 85 %? Egy ilyen elutasító női tekintetet? Gratulálok, hogy túlélted.
2013. okt. 22. 22:02
 18/25 A kérdező kommentje:

"Olyan, Úristen mit akar ez tőlem nézés."


De miért kell úgy néznetek, mikor pontosan tudjátok, hogy mit szeretnénk tőletek. Ugyanazt, amit ti is-jó esetben.

2013. okt. 22. 22:03
 19/25 anonim ***** válasza:
aha :D hát igazából ez nem randi volt, hanem segített az egyik tárgyból, utána beszélgettünk 1 kicsit, és akkor kaptam el egy ilyen pillantást. De amúgy végig nagyon aranyos volt, csak ez az 1 ilyen pillanat volt, amikor kicsit megijedtem, megzavarodtam, hogy "na ennek most mi baja lett" :D szal nem volt nagy ügy..
2013. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ez ilyen női tulajdonság...

Én szeretek óvatosabb lenni.

Idáig akármikor kimutattam elsőre hogy tetszik, elbízta magát és azonnal le akart teperni mint egy ribit.

2013. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!