Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk az osztályba egyfojtába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk az osztályba egyfojtába csapkodjág a seggem. Ilyenkor soha nem tudom, hogy mit csináljak. Szerintetek Ilyenkor mi jobb, ha elkezdem kergetni és visszaadom neki vagy úgy csinhálok mintha nem érdekelne vagy mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 16:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%

Fogadni mernék, hogy áltsulis vagy. Nálunk ezt akkor csinálták a fiúk, elég gáz, hogy ezt csinálják.


Na mindegy én helyből és hirtelen(mielőtt egy lépést is menekülhetne) felpofoznám. Ha valamit akar tőlem, akkor közeledjen felém normálisan.

2009. nov. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Jaja tuti általános suli. Ott ennyire ovisok még a fiúk nagy része. Amúgy ha k*rvának tartod magad ,akkor hagyd, ha van benned tartás pofon.

Ha valaki valamit akar, akkor tiszteljen már meg egy normális közeledéssel.

2009. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Legközelebb, mikor nem figyel és egyedül van, csapjál oda te is ugyanúgy.

Aztán beszéld meg vele, hogy:

(ha tetszik): lehet ám normálisan is beszélgetni.

(ha nem tetszik): keressen mást.

2009. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szólj be neki!
2009. dec. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Velem is voltak ilyenek :S De mondd meg nekik, hogy k.rvára idegesítő ez számodra, és nem is a legkelemesebb élmény. Ha nem értenek belőle, és jön a tipi-tapi osztag a legkisebb érintésnél, még ha véletlen is dirr egy nagy pofon! Én is így intéztem el, azóta egy ujjal sem érnek hozzám olyan helyen, amit csak kivételes személyek érinthetnek meg.. :D
2010. máj. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
De most komolyan, hány évesek vagytok? Engem nagyon érdekelne. Egyébként szerintem verekedés nélkül is el lehet intézni, csak nagyon komolyan rájuk kell szólni, hogy értsék és érezzék, hogy ez neked nem tetszik. Nem kell kergetőzni, ne legyél te is olyan óvodás, mint ők, de közöld vele, hogy ezt ne próbálja meg mégegyszer. Ha ő is tetszik és te is neki, akkor találni fog normálisabb utat a közeledésre.
2010. okt. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!