Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Palvin Barbara hol van ehhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Palvin Barbara hol van ehhez a három csajhoz képest, akik mind osztálytársaim voltak?

Figyelt kérdés

Nekem egyáltalán nem tetszik Palvin Barbara és kicsit már irritál hogy mindenkitől azt hallom hogy hú de jó nő, közbe meg sehol semmi. Ez a három csaj osztálytársam volt, szerintem Palvin elbújhat mögöttük...

[link]

[link]

[link]


2013. okt. 23. 01:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

ahogy 20-as írta és hiába pontozol le mindenkit...

szóval ott van Palvin Barbara ehhez a három csajhoz képest, akik mind osztálytársaid voltak

2013. okt. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
senkit nem pontoztam, se fel se le......
2013. okt. 23. 20:03
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

hát akkor már inkább Palvin Barbi

mondjuk én is tudnék 3-4 legalább ilyen kaliberű volt osztálytársnőt linkelni de Palvin még náluk is szebb

2013. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hol van Palvin Barbara ezekhez a lánokhoz képest?

F-É-NY-É-V-E-K-R-E-!

2013. okt. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
44%
lemaradva? :D
2013. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de nekem az első lány egyáltalán nem

tetszik. A második szép, de nem látszik az egész arca, szóval véleményt se tudok mondani. A 3. meg hát...nem látszik sok minden ebből a képből sem. Majd ha mutatsz mindegyikről szerkesztés nélküli, egész arcos képet, akkor dumálunk.

2013. okt. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

Palvin szép, de kisit túlságosan is imádva van.......

öntelt ..... !!! :)

2013. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
100%
Viccesek vagytok, hogy azt hiszitek a modellszakmához csak egy szép arc/test kell:D Barbi valószínűleg elég kitartó, sokat melózik, gyorsan tanul, gyorsan alkalmazkodik, jól bírja a stresszt, stb. Nyilván vannak nála szebb lányok, de ez egy munka, sokan ezt nem értik, amikor képesek kérdéseket kiírkálni és betenni 3 random lány képét, hogy szerinte szebbek. Sok minden más kell a testi adottságokon kívül ehhez a munkához, ami a legtöbb szép lányban viszont nincs meg és ez itt a lényeg.
2013. nov. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
lehet, velem van a baj, de én egyiket se látom annyira nagyon szépnek...az első képen a csajnak tiszta lófeje van, a másodikon a barna hajú a szebb, a szőke csak áltagos, a harmadik képen pedig szintén egy tök átlagos lány van. persze ez csak az én saját véleményem.
2014. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mit lehet kezdeni egy lány szépségével?
2014. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!