Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Palvin Barbara hol van ehhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Palvin Barbara hol van ehhez a három csajhoz képest, akik mind osztálytársaim voltak?

Figyelt kérdés

Nekem egyáltalán nem tetszik Palvin Barbara és kicsit már irritál hogy mindenkitől azt hallom hogy hú de jó nő, közbe meg sehol semmi. Ez a három csaj osztálytársam volt, szerintem Palvin elbújhat mögöttük...

[link]

[link]

[link]


2013. okt. 23. 01:12
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem ezek az osztálytársaid műek a képeken. A 3. aranyosnak tűnik, de a többi... Barbi szebb.
2013. okt. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
szerintem semmivel nem különlegesebb Palvin Barbara mint ezek a lányok és pont hogy az olyanokból van ezer az utcákon, mint ő és nem az ilyen szép lányokból. Kisminkelve sokkal szebbek Barbaránál mint látjátok az első is, de a második és a harmadik csaj is kisminkelve simán hajazná Palvint. Amúgy nem a barátnőim, csak osztálytársaim voltak és fiú vagyok mellesleg.....
2013. okt. 23. 01:54
 13/30 JohnTitor ***** válasza:
47%

Először, én is majdnem úgy kezdtem a választ, hogy mégis ki a fene ez a Palvin Barbara, de előtte inkább utánanéztem.

Szerintem semmivel sem szebb egy átlagos nőnél, de hogy többet mondjak, nekem egyáltalán nem jön be, csak photoshop az egész a legtöbb nőből tudnának szexbálványt faragni, ha akarnának.

2013. okt. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
61%

az arcuk egyáltalán nem jobb sőt.

a testükről meg nem értem miért nincsen kép ha férfiakat is kérdezel?

pb-nek sokkal szimmetrikusabb az arca és alacsonyabb a testzsírszázaléka,mint a képeken szereplő lányoknak.

2013. okt. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Max. a hármas szállhatna versenybe vele. Amúgy eddig nekem sem volt fogalmam, hogy ki a Palvin Barbi, de rákerestem és tényleg szép. Jobban szeretem az aranyos lányokat, és a hármas képen lévő lány is szép.
2013. okt. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
nem tom ki az a palvin barbara, de ezek a lányok nem valami szépek!
2013. okt. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
aki azt írja, hogy nem szépek, az mégis mit lát bennük csúnyának?? amúgy meg nem tudom honnan vetted hogy nincs olyan testük mint barbarának, pont ez a másik dolog amiért nem értem ezt az istenítést, hogy nincs szép alakja, van azért rajta háj.....az első csaj vékony, a második sportos de semmi háj nincs rajta, a harmadik vékony de nőies élőben. szerintem a testük is veri a palvinét.
2013. okt. 23. 09:30
 18/30 anonim ***** válasza:
70%

ezek a lányok számomra csak helyesek, a szépség egy összhatás, Barbinál ez megvan, de tök felesleges egy modellt hétköznapi lányokhoz hasonlítani

láttam már Barbit smink nélkül és szerintem helyesebb a képen lévő lányoknál

2013. okt. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatod hogy a testük is jobb, arról nem tettél fel képet. Teljes összhatás nincs. És nyugodtan erőlködhetsz itt, attól még Barbi szebb lesz, mint ők, a hármast kivéve. Az első kettőnek szerintem túl karakteres arca van. Nekem nem jön be az ilyen arc. Aztán mondhatod hogy de ennyivel szebbek vagy annyival, fogadd el, hogy mindenkinek más az ízlése. Nekem ilyen.
2013. okt. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azt tudod -e, hogy azzal, hogy ide kiraktad a volt osztálytársaid képeit a beleegyezésük nélkül, sérted a személyi jogaikat? Lehet, hogy szerinted szebbek, mint Barbi, de tudtommal még mindig Barbi a L'oréal arca, Barbi nyitotta meg a Chanel showt és Barbi volt a Victoria's Secret kifutóján is. ;)
2013. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!