Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyennek látod magad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek látod magad?

Figyelt kérdés
külsőre/belsőre ?

2013. okt. 25. 23:06
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:

Életem egyik legfontosabb kérdésévé vált, hogy milyennek látom én magam. Jónak, rossznak? Ennél fontosabb kérdés nincs az életben, hogy most én jó ember vagyok vagy rossz.

Külsőre: megnyerő

Belsőre: mosolygós

2013. okt. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, nem tartom magam se csúnyának, se butának. Szeretem legtöbb esetben azt, aki vagyok, de mégsem vagyok mindig megelégedve. Belsőleg sokat szeretnék még fejlődni, a külsőért meg tenni kell. De gondolom ez majd jön a korral... :)
2013. okt. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
76%
Tökéletes vagyok, ahogy egy hercegnőhöz illik :$
2013. okt. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
#21, mire jutottál? :) Jó vagy rossz vagy jelenleg?
2013. okt. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:

Én vagyok az első, aki szereti valahol önmagát? Nem vagyok tökéletes, de nem cserélnék senkivel sem, talán kicsit több önbizalmat, és magabiztosságot kérnék csak.

Külsőm: a legnagyobb bajom annyi, hogy 24 éves koromnál valamivel fiatalabbnak nézek ki, kicsit kölyökképem van talán. Viszont viszonylag jóképű vagyok, vagy definiálhatjuk helyesnek is, persze ezt személye válogatja, de nem mondanám, ha nem mondták volna. Nem vagyok nagydarab, de szálkás az alkatom, van rajtam izom. Néhány dologgal nem vagyok elégedett, vannak rossz napjaim is, de ezzel mindenki így van szerintem.


Belsőre empatikus vagyok, szeretek véleményt formálni, persze nem mindenki előtt vállalom. Erre az oldalra is ezért járok fel, illetve érdekelnek a különböző sorsok, látásmódok, ezért utálom, ha valaki trollkodik.

Alapjában véve csendesebb, segítőkész vagyok, van humorom, valamikor érettebben, van amikor éretlenül viselkedem.

Igazából teljesen szituáció és társaság függő, milyen tulajdonságaim érvényesülnek. A barátaim előtt nyitottabb vagyok, ahol kényelmetlenebbül érzem magam, zárkózottabb, de ilyen helyzetben is mondták már, hogy beszélhetnék többet, mert értelmes vagyok, és vannak jó gondolataim. Szóval igyekszem ezen változtatni és határozottabb lenni.


Remélem választ kaptál a kérdésedre, nekem hasznos volt, hogy tisztábban lássam önmagam :)

2013. okt. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:

külső: jó képű vagyok, jó a testem, nagy a farkam, mondjuk ha egy kicsit magasabb lennék az jó lenne:D

belső: perfect

2013. okt. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

Külső: Én magamat egész szépnek tartom, bár az alakom hagy némi kívánnivalót maga után....

Belső: nagyon érzékeny, depressziós, melankolikus. Toleráns és szeretetéhes, álmodozó. Szeretem magamat, mert jó ember vagyok. :)

2013. okt. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
Nem tudom ilyen egyszerűen lerendezni ezt a bonyolult kérdés. Ugye, amiről mindig beszélünk az megoldatlan. Ez a kérdés is elhangzik naponta, tehát nincs rá válasz. Páldának okáért a Rákosi korszakban az újságoknak ez volt a címe: szabadnép, szabadfölt, szabadnap, szabad..stb hát mi hiányzott? A szabadság. Úgy gondolom, hogy mi emberből vagyunk összegyúrva, jóból és rosszból. Nem tartom magam jóembernek, de rossznak sem, együtt vagyok egész. Élem egy hétköznapi, kíváncsi ember életét :)
2013. okt. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
ja, 21# voltam.
2013. okt. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
olyan vagyok, mint egy alma, ami kívülről gyönyörű, de ha beleharapsz, rohad és kukacok mászkálnak benne.
2013. okt. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!