Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyennek látod magad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek látod magad?

Figyelt kérdés
külsőre/belsőre ?

2013. okt. 25. 23:06
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Valaki hagyta válaszban a következőket és nagyon érdekes. Nagyon érzékeny. Ő az-az ember, akinek ha elvétesz egy nem úgy sikerült mondatot egyből leharapja a fejed vagy megsértődik és nagyon kegyetlen érzelmi játszmákba sodor bele téged, és ha nem vigyázol még te érzed magad hibásnak. Depressziós. Neki semmilyen öröme nincs az életben. Ha kap egy szép ruhát, Ő nem tud örülni neki csak odabiggyeszt muszájból valami áll mosolyt.

Melankolikus: A depressziós ember kísérője, állandó bánat, rosszkedv veszi körül. A rossz dolgoknak sosem látja a végét.

Szeretetéhes: Már a szóban benne van: szeretet és éhes. Ő az az ember, aki megeszi azokat az embereket, akik szeretettel táplálják. Gyengének, sebezhetőnek mutatja magát, de ha megérzi, hogy már nem szeretik borzasztó erős harag, birtoklási vágy tör elő.

És ez az ember tartja magát jó embernek.

2013. okt. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

külső: 100/10

belső: 100/10, hibátlan, mivel hiányoznak belőlem a hibák (paradoxon :D)


A viccet félretéve:

A #25-ös válaszoló mint ha pontosan azt írta volna le, amit én is leírnék, egyedül korban van némi eltérés (+2 év az én javamra). Szóval a jellemzése a kort leszámítva 100%-ban passzol rám mindenféle módosítás nélkül.

2013. okt. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
rózsaszín virágos szvetterbe bújt kis szende szűzlányka aki belülről rohad sajnos a világgal párhuzamban. szó szerint:D
2013. okt. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
No igen, koszonom a valaszod 21-es, es bocsi az offert. :) En is erre lyukadtam ki, amit te leirtal, de jo ez igy. Nem hiszem hogy valaki jora vagy rosszra tud egyaltalan szuletni.
2013. okt. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

Külsőre mostmár kezdem megszeretni magam.

Belsőre szerintem jó.

2013. okt. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

Külsőre: Nagyjából elégedett vagyok magammal, bár azért van még mit csiszolni a külső megjelenésemen. (Más kérdés persze, hogy az ellentétes neműek szerint undorító vagyok.)

Belsőre: Pár apróbb hibától eltekintve úgy vélem egész használható személyiségem van.

2013. okt. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

Külső: saját magammal elég sok problémám van, de a másik nemtől sok pozitív jelzést kapok. szerintem reálisan látom magam

Belső: hibát hibára halmozok, és még csak nem is akarok megjavulni. ja és elég önző vagyok. de jól játszom ahhoz, hogy a többiek felé problémamentesnek tűnjek :)

19/L

2013. okt. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 Pain for Pleasure ***** válasza:

Külső: Átlagos vagyok, ha nem mosolygok eléggé rideg az arc berendezésem.

Belső: Valamikor egy szende kislány vagyok, máskor meg egy megvadult tigris. :D

Magammal szemben kritikus vagyok és legtöbbször negatívan látom a dolgokat.

2013. okt. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Külső: Vannak plusz kilók! Vannak helyzetek, amikor hátrány, de ezeket leszámítva engem nem zavar.

Belső: Elég zárkózott vagyok! Sajátos életfelfogás, idő kell, mire megnyílok. Akiknek van türelme ezt kivárni, általában nem csalódnak bennem! :)

21/f

2013. okt. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Külsőmön még tudnék csiszolni,mostanában hanyagoltam a sportot,de mivel szerencsés alkat vagyok,így gyorsan visszakapom a régi alakomat.Mivel rottyon vagyok mostanában,ez sajnos látszik az arcomon is,eddig nem vettem észre.Remélem minél előbb megoldódik,és újra mosolygós jókedvű leszek.

Belsőmön még van mit javítani,éppen olyan fázisban vagyok,hogy kezdem megismerni önmagamat.Bár ne lennék ennyire lobbanékony,és meggondolatlanul közlő,mert a kimondott szavaknak súlya van,ami később vissza is csap rám.Szintén a jelenlegi lelki gondom miatt nincsen mostanában kellő önbizalmam sem,mindenkinél kevesebbnek érzem magam.De ha minden rendben,akkor kedves vagyok,humoros,jó beszélgető partner,határozott személy.

2013. okt. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!