Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez plátói szerelem, erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez plátói szerelem, erős vonzódás, vagy szexuális vonzalom szerinted?

Figyelt kérdés

Egy 30 évvel idősebb férfiért epekedem már több mint fél éve, folyamatosan, minden nap. Valamit megérintett bennem a magabiztossága, kedvessége, gyengéd szavai, az egész kisugárzása, ahogy óvatosan, nem feltűnően kóstolgat és kerülget.

Folyamatosan arról fantáziálok, hogy mennyire vágyom rá hogy intim helyzetbe kerüljek vele, hogy kölcsönösen felizgulva álljunk ruhában egymás előtt, hogy egyetlen érintéstől elaléljak és ezt ő is lássa, hogy ott álljon néhány centire tőlem, hogy érezzem az illatát, halljam a hangját és az egész lényét átérezzem. Hogy azt mondja, tudja, hogy én is akarom, és ő is nyitott. Szeretném az érintését érezni a bőrömön, véget nem érően...


Magam sem tudom hogy mit érzek, már teljesen oda vagyok érte, nem értem magam, nem értem meg magam, egy tekintetétől teljesen lázba jövök.


A szexuális vonzalom lehet ennyire erős? Nem kimondottan arra vágyom, hogy jól elrendezzen, hanem arra, hogy egyértelművé váljon hogy kívánjuk egymást és hogy szikrázzon közöttünk a levegő...akarom Őt..


Mi lehet ez az érzés? Másoknak nem merek beszélni erről, ezért szeretném, ha elmondanátok a véleményeteket.


22/L



2013. okt. 26. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:

:p

Van ilyen:DD

2013. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem csak szexuális vonzalom, szóval légy óvatos!
2013. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát ez sokkal inkább szexuális vonzalom mintsem plátói szerelem, vagy bármilyen szerelem.


Nem arra vágysz hogy "elrdenezzen" háát, szerintem meg de. Vagy pedig csak arra amit pont írtál, hogy egyértelművá váljon a dolog, és érezni akarod hogy akar téged, mert hát, az jó érzés, legyezi a hiúságot.


nekem semmi komoly szándék nem jön át ebből, és szerintem nincs is, vagy vonzalom, vagy valami szexuális dolog, de szerelem semmi kép, nem is ismered annyira

2013. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Annyira vágyom rá, hogy el sem tudom mondani, teljesen megőrjít..

2013. okt. 26. 21:26
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom szerelem-e, mikor meglátom, kiugrik a szívem a helyről, remeg a lábam és elveszítem a fejemet. Nem hiúsági dolog ez, annál bőven, sokkal több, fél éve gondolok rá szinte egész nap. Arra vágyom hogy a magáévá tegyen, hogy érezzem a dominanciáját, őt magát, hogy lássam hogy bánik egy nővel, milyen férfiként...

Már alig bírom. :P

2013. okt. 26. 21:28
 6/9 anonim válasza:

A sorrend:

1. megtetszik, szimpatikussá válik

2. felkelti az érdeklődésedet komolyabban ami kivált egy erős vonzódást

3. szexuális vonzalom

4. plátói szerelem

6. szerelem


Szerintem te már elég súlyos eset vagy és valahol a 3-as és a 4-es stádium közt lebegsz.

2013. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
túl hosszú, nem olvasom végig.
2013. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a dominancián van a hangsúly.
2013. okt. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez egy kihívás számodra ez inkább szexualitás vonzalom és érdeklődés az uj iránt.
2013. okt. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!