Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ártottak a ronda fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ártottak a ronda fiúk, hogy csak gyűlöletet kapnak mindenkitől?

Figyelt kérdés
Mindenképpen szeretnék választ kapni rá!iii

2013. okt. 28. 15:48
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Dugtam ronda nővel, erről ennyit.
2013. okt. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

75%os troll, menjél máshova trollkodni szerencsétlen LÚZER, ha értelmi képességeid meghaladja a normális válaszadás.

Ronda nő meg nincs, mindegyikük talál vkit ha akar. Egy ronda férfivel meg szóba se állnak.

2013. okt. 28. 16:45
 23/42 anonim ***** válasza:
Fogalma sincs itt egyiknek se semmiről, csak okoskodnak, azért írtam,hogy megnézném,hogy mit kezdenének magukkal, ha rondák lennének. Ugyanúgy "sírnának" ők is. Erről ennyit.
2013. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
92%

Ha ronda lennék lássuk csak....

Fognám magam, felmennék valami kérdezz-felelek oldalra és az idióta, önsajnáltató kérdéseimmel csesztetném az embereket egész nap, közben meg hangoztatnám, hogy semmi nem az én hibám, a világgal van baj, nem velem, én csak a szenvedő alany vagyok. Biztos, ami bizonytalan, elutasítanék minden választ és tanácsot, a konditerem és a kozmetika 200 méteres körzetébe véletlenül sem mennék, nem, inkább ülnék egész nap a pattanásos valagamon és várnám, hogy mikor tűnik fel egy lány, aki minden ok nélkül belémszeret annak ellenére, hogy egy nyafogós, semmirekellő dög vagyok, aki csak kifogásokat keres.

Én ezt tenném, és te kérdező?

2013. okt. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Tennéd ezt a ló..aszt utolsó, ugyanúgy sírnál te is, neked is elmenne a kedved mindentől.
2013. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Tizenévesen voltam ronda (hosszú hajú, sápadt, pattanásos, vézna, fogszabályzós srác folyton fekete ruhákban), de tettem ellene és már elég jól nézek ki. Az önbizalmamon még kell dolgoznom, de rajta vagyok az ügyön.
2013. okt. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Én is teszek az ügy érdekében, amikor már nagy a hajam,akkor elmegyek levágatni, ha már nagyon szőrös a képem, akkor megborotválkozok, ennyinek bőven elégnek kellene lenni.
2013. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
94%

Tudod kérdező én nem utálom a rondákat...kiskoromban én is az voltam... (tipikus szemüveges vézna nyomi kislány) csúfoltak, bántottak, megvertek alsóban sz.r volt...de felnőttem, és túléltem, az energiáimat sminkek helyett tanulásra, zenélésre fordítottam, és ma sokkal előrébb vagyok mint az eredendően szép emberek többsége. (bizony a rondaság előny is lehet)


Szóval nem utálom a rondákat...tudod kiket nem bírok? Azokat az embereket akik sajnáltatják magukat, akik ahelyett, hogy magukba néznének inkább az egész társadalmat okolják ahelyett, hogy a saját életükön változtatnának, saját erőből...az ilyen embereknek nincs ereje...és ez az ami visszataszítóvá teszi őket, nem a külsejük. :S

2013. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
AliceWhite milyen hangszeren játszol? Engem érdekelne, szeretem az élő zenét. Eszembe jutott, amikor régen a haverjaimmal,akik értettek a zenéhez összejöttünk zenélgetni, vagyis ők zenéltek, én meg még néhány ismerős pedig hallgattuk. Jó is volt, legjobb dolog az életben :)
2013. okt. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Anno zongoráztam 8 évig, majd magánéneket tanultam. Eredetileg klasszikus éneket de mostanában rockbandában próbálkozom.


Igazából ezzel tényleg csak azt akartam mondani, hogy azzal, hogy én nem voltam a társaság lelke suliban rengeteg felesleges időm/energiám maradt. Rengeteg kreatív dologba vágtam bele, és próbáltam ki, és ma mindenki csak néz, hogy jééé valamilyen szinten értek a digitális rajzolástól kezdve az íráson át sok mindenhez. :)

2013. okt. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!