Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ártottak a ronda fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ártottak a ronda fiúk, hogy csak gyűlöletet kapnak mindenkitől?

Figyelt kérdés
Mindenképpen szeretnék választ kapni rá!iii

2013. okt. 28. 15:48
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Zongora, az nagyon, jó,meg a rockbandában való próbálkozás is :)
2013. okt. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

"Arra lennék egyszer kíváncsi, hogy akik jól néznek ki, és könnyen megy nekik a csajozás vagy fiúzás, felkelnének egy szép napon és a tükörből egy ocsmányság nézne rájuk vissza, hogy akkor hogy is menne nekik a párkapcsolat kialakítás, mert amíg nincsenek a másik ember helyében,addig könnyű tanácsokat adni, meg okoskodni."


Kedves kérdező, gimiben én is csúnya voltam. Kövér, pattanásos, szemüveges kis patkány voltam. Tele voltam anyajegyekkel és ocsmány volt a fogsorom. És sírtam, hogy én csúnya vagyok, én nem kellek senkinek. Aztán rájöttem, hogy ha azt szeretném, hogy szeressenek, előbb saját magamat kell elfogadnom és megszeretnem. Lefogytam, adtam magamra, csinos lettem, leszedettem az anyajegyeket, gyűjtöttem fogszabályzóra. Ma már egy kimondottan csinos, szép nő lett belőlem, ismerősök ha véletlenül látnak rólam egy régi fotót el se hiszik, hogy az én voltam. A férfiaknál ugyanez a helyzet.. Nekem nem a ronda emberekkel van a bajom, hanem azokkal akik síránkoznak és magukat sajnáltatják. Akiknek a lelkük ronda. Tudod, szerintem nincs olyan gond, amin ne lehetne segíteni, vagy legalábbis javítani rajta. Mindenre van megoldás, csak neked is akarni kell. Tudod, ha te is ilyen vagy, akkor megérdemled a sorsod.

2013. okt. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Utolsó, amit idéztél,azt nem a kérdező írta,hanem én.
2013. okt. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Ja,most olvasom utolsó, hogy te nő vagy, azoknak könnyebb, a ronda nőket is elviszik, ha másra nem, csak egy kalandra, de akkor is elviszik, egy ronda férfinak meg esélye sincs.
2013. okt. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

18:14 ezt honnan szeded?

Pedig én úgy vettem észre, hogy a férfiak megítélésében még mindig kevesebbet számít a külső mint egy nőében. (ugye egy pasi tud kompenzálni a intelligenciájával/pénzével/ erejével)

Ahogy a régi mondás tartja...a egy férfi egy fokkal már szebb az ördögnél, már szép.

2013. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Ezt onnan veszem, hogy ezt megmondta egy régi csaj ismerősöm is annak idején egy szórakozóhelyen, beismerte,hogy az így van,hogy a nőknek könnyebb partnert találni. Talált magának ő is nem is egyszer, pedig nem volt egy szépség.
2013. okt. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

# 35:

Nem ő vagyok, de szerintem egy nő is tud kompenzálni a kedvességével, a vidámságával és a hűségével. Én képes vagyok például szinte minden lányban meglátni a szépet, akinek a lelke szép.


Akivel belül is gondok vannak, nem csak kívül, az a feje tetejére is állhat, nem fog érdekelni.

2013. okt. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
AliceWhite: Ez a mondás még akkor terjedt el, mikor még nőtöbblet volt a fiatalabb korosztályban is. Ma már fiatalabb korosztályban (egészen 43. életévig) férfitöbblet van, szóval manapság egy nő nézhet ki bárhogy mindig lesz aki szívesen lenne vele, míg a férfiakra ez nem igaz, a ronda férfiakra meg aztán pláne nem, mert nincs olyan lány, aki ronda férfival járna. Azt nem tudja semmi sem kompenzálni.
2013. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Én is azt làtom, hogy a randa nök elönyt élveznek, lassan a szép nökkel szemben is....én szerencsére nem vagyok vészes:) Nincs semmi bajom a csunya emberekkel, plàne nem gyülölöm öket, hisz nem àrtottak semmit. De attol nem fog semmi vàltozni, ha csak magadat ràgod! Én is tipikus csunyasàg voltam, valamennyire skierült kikupàlnom magam, és olyan pàrom van, hogy ejha!:) Tegyél azért, hogy jol érezd magad, mert Màs nem teszi meg helyetted!:)
2013. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Nincs ronda ember, csak maximum igénytelen.
2013. okt. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!