Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bizonyítsam be a szüleimn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyítsam be a szüleimnek hogy nem vagyok leszbikus?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy én biszex vagyok, tehát a lányok is vonzanak, de a szüleim ebből nem sejtenek semmit, vagyis inkább túl sokat sejtenek, mert azt hiszik leszbi vagyok.

Pl. a Simsben (játék) is megcsináltam magam mikor kisebb voltam és akkor tök normálisnak tűnt h biszex vagyok ezért nem is férjet csináltam magam mellé, hanem feleséget. És mikor bátyám ezt meglátta nagyon leszidott, sztem el is mondta a szüleimnek. Innen kezdődött.

Akkor azért is egyszer megjegyzést tettek, hogy miért csak női sztárokért vagyok oda. Most azóta direkt csak férfi előadókat hallgatok, pedig ennek aztán tényleg semmi köze hogy kikhez vonzódok.

Meg még rengeteg történetet tudnék írni mikor gyanakodtak. Barátom se volt még, tehát ezt is rossz szemmel nézik, de nem értik meg hogy tényleg nem tetszik most senki.

És most ott telt be a pohár, h ugye most őszi szünet van, ezért egyszerott aludtam a legjobb barátnőmnél. És most csak vmiért megkérdeztem, hogy mikor megy el mindenki itthonról, és már rögtön bátyám nekem állt, hogy miért? Elakarom hívni a barátnőmet? Én pedig mondtam hogy lehet. Apukámerre meg mérgesen kérdezte hogy miért, mit akarunk csinálni ketten az üres házban? És akkor leesett.

Mert akaratlanul elvörösödök mikorilyeneket kérdeznek, mert félek hogy rájönnek, hogy bi vagyok. De nem vagyok leszbi. A lányok csak szexuálisan vonzanak.

Hogy tudnám bebizonyítani? Nyíltan nem akarom megmondani, mert kellemetlen lenne ilyenről beszélni, főleg hogy egy részben ugye azért igazuk van. Meg barátot sem akarok hirtelen csak ezért. Valami ötlet? :/



2013. okt. 29. 15:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az 5.-nek nincs igaza: nem kell elmondani a szüleidnek.

Én a helyedben mesélnék egy helyes srácról anyámnak, akit a suliban/edzésen/villamoson/zeneórán ismertél meg.

Nem kell, hogy nagy hazugságot találj ki, egyszerűen utalj rá.

"Képzeld anyu, a villamoson nézett rám egy srác, és hát olyan szép kék szemei voltak, hogy..."

2013. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sem kell elmondanod a szüleidnek. nehogy már számon kérmék rajtad az irányultságodat.. majd ha lesz egy konkrét fiú vagy lány párod, őt bemutathatod, de, hogy miről fantáziálsz stb. az had tartozzon csak rád!
2013. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogyan alakultak a dolgok a kérdés kiírása óta? Elmondtad a szüleidnek, hogy biszex vagy és a lányok is vonzanak?
2021. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem, mert 2013 decemberében összejöttem egy fiúval, aki már a kezemet is megkérte :D
2021. júl. 4. 04:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!