Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol a határ a vonzódás és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a határ a vonzódás és a szerelem között?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit. Nme tudom eldönteni, hogy vonzódom hozzá szimplán, vagy már szerelmes vagyok belé.


Néhány hónapja ismerem, sőt olyan nagyon nem is, csak sokszor összefutok vele akaratom ellenére. Ha meglátom teljesen elmegy az eszem. Most ott tartok, hogy alig várom, hogy lássam, arra gondolok egész nap, hogy mit csinálhat most. Megveszek érte, hogy egszer a párom legyen. Tökéletes kívül-belül egyaránt.


Na melyik kategória vagyok? :)


2011. máj. 31. 16:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerelem nem letezik, az csak egy fiktiv koncepcio amit beleszugeraltak a koztudatba. Igy marad a vonzodas.
2011. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Vonzódsz hozzá és tudod, tudnád őt szeretni és nagyon tetszik és kell neked.... szerelmes majd akkor leszel ha összejöttök :)
2011. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

Megkérdezhetem hány éves vagy?

Mert minél fiatalabb, annál "megalapozatlanabb" módon alakulhat ki a kár szerelem is.

2011. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor azt nem értem, ha valaki jobban néz ki milliószor, mint ő, és borzasztóan tetszik nekem, miért nem vonz milliomod annyira sem, mint az ő személyisége. Annyira szeretném megérinteni, hogy azt el sem lehet mondani. :)Megsimizni az arcát.
2011. máj. 31. 16:09
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ott a határ, amikor az ő boldogsága fontosabb a sajátodnál. Ezért veszélyes a szerelem, mert ha nem viszonzott, akkor a szerelmést még nagyon ki lehet használni, vagy csak megbántani.
2011. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok. Nem vagyok egy csirke típus. Életemben egyszer voltam eddig szerelmes. Talán ő lehet a második? :) Úgy érzem magam, mint egy hülye kis tini.
2011. máj. 31. 16:11
 7/17 A kérdező kommentje:
Félek is nagyon attól, hogy beleszeretek és nem találok viszonzásra. Akkor nagyon fogok szenvedni. Szerintetek mi lenne helyes? Inkább a magam érdekében próbáljam elkerülni? Lehet jobb lenne. Rajta nem látom, hogy érdeklődne. Nagyon kedves, aranyos velem, de nem láttam annak jelét, hogy érdekelném őt.
2011. máj. 31. 16:13
 8/17 A kérdező kommentje:

Az első hozzászólónak elfelejtettem megírni, hogy mi a véleményem a kommentjéről.


Tévedés. Szerelem létezik, mert mi az, ha nem szerelem, ha valakit annyira szeretsz, hogy a magad érdekeit háttérbe szorítod, csak hogy ő boldog legyen, és nem számít más.


Csak egy a baj. 5 évnél tovább tartó szerelmet még nem láttam. Persze, sokan vannak együtt, de az már csak megszokás és szeretet, nem szerelem.

2011. máj. 31. 16:16
 9/17 anonim ***** válasza:
Magasztalas, istenites. Kerdezz meg nyugodtan egy orvost, hogy mit gondol a szerelemrol es kirohog.
2011. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ha egy idióta, akkor biztos "kiröhög". DE nem fog. Tudod mit tenne? Elmagyarázná neked, hogy milyen biológiai folyamat indul be olyankor a szervezetünkben.
2011. máj. 31. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!